چگونه تصاویر مخفی گوشی ایفون را پیدا کنیم

چگونه تصاویر مخفی گوشی ایفون را پیدا کنیم
چگونه تصاویر مخفی گوشی ایفون را پیدا کنیم

افراد همیشه در بخش گالری خود تصاویر متنوعی را ذخیره می‌کنند. برخی از این تصاویر قابل نشان دادن به عموم بوده و برخی هم باید پنهان بمانند. بنابراین نمی‌توان هر نوع تصویری را در دسترس همگان قرار داد. اما گاهی اوقات پیش می‌آید که تصویر مهمی داشتید و آن را از دست دادید یا مخفی شده است. ما در این مطلب قصد داریم نحوه یافتن تصاویر مخفی گوشی آیفون را مطرح کنیم. 
بنابراین چنین راهنمایی مناسب افرادی است که از گوشی آیفون برخوردار هستند و مناسب دارندگان گوشی‌های اندرویدی نیست.

نحوه مخفی کردن عکس در ایفون

برای انجام این دستورالعمل مراحل زیر را دنبال کنید:

   1. برنامه Photos را در گوشی آیفون خود باز کنید.
   2. عکس(هایی) را که می‌خواهید مخفی کنید انتخاب کرده و روی دکمه اشتراک گذاری ضربه بزنید.
   3. گزینه Hide را انتخاب کنید.
   4. تأیید کنید که می‌خواهید عکس را پنهان کنید.
   5. اکنون می‌توانید عکس را در آلبوم مخفی خود مشاهده کنید.

نحوه مخفی کردن عکس در ایفون
نحوه مخفی کردن عکس در ایفون

پیدا کردن تصاویر مخفی در ایفون

مرحله اول: برنامه Photos را باز کنید: ابتدا باید اپلیکیشن Photos را برای مشاهده تصاویر خود باز کنید. در صفحه اصلی یافت می‌شود و نمادی دارد که شبیه طیف نوری است که به شکل گل چیده شده است.
مرحله دوم: عکسی را که می‌خواهید مخفی کنید انتخاب کرده و روی دکمه اشتراک گذاری ضربه بزنید؛ هنگامی که باز شد و می‌توانید همه عکس‌های خود را ببینید، روی گزینه «انتخاب» در سمت راست بالای نمایشگر ضربه بزنید و سپس روی همه عکس‌هایی که می‌خواهید پنهان شوند ضربه بزنید.

سپس، به طور کاملاً غیر شهودی، باید روی دکمه اشتراک گذاری در پایین سمت چپ صفحه نمایش ضربه بزنید، که دارای نماد فلشی است و به صورت یک کادر به سمت بالا اشاره می‌کند.

برای خرید اپل ایدی آیدی تاپ اینجا کلیک کن

را انتخاب کنید؛ پس از ضربه زدن روی اشتراک گذاری، لیستی از گزینه‌ها روی صفحه نمایش ظاهر می‌شود. در اینجا شما فقط باید به پایین اسکرول کنید و سپس روی « Hide » ضربه بزنید، که با نمادی از یک چشم همراه است و خطی از میان آن رده شده است.

مرحله چهارم: تأیید کنید که می‌خواهید عکس را پنهان کنید؛ منوی پاپ آپ دیگری وجود خواهد داشت که از شما می‌خواهد تأیید کنید که آیا واقعاً می‌خواهید تصویر را پنهان کنید یا خیر. اگر مطمئن هستید، روی «پنهان کردن عکس» ضربه بزنید.

مرحله پنجم: اکنون می‌توانید عکس را در آلبوم مخفی خود مشاهده کنید؛ اکنون که عکس شما مخفی شده است، در کتابخانه شما در میان تمام عکس‌های دیگر نمایش داده نمی‌شود. اگر می‌خواهید دوباره ببینید، به بخش آلبوم‌ها بروید، به پایین اسکرول کرده و روی «Hide» (که نماد یک چشم با یک خط در آن رده شده است) ضربه بزنید.

بیشتر بخوانید:
منبع

5 دیدگاه‌

  1. Avatar هادی گفت:

    اگه عکسارو از برنامه Photos پاک کنیم کل عکسها از رو گوشی پاک نمیشه؟

  2. Avatar فرحناز گفت:

    عالیه مرسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *