چطور حساب پرفکت مانی را شارژ کنیم؟ شارژ پرفکت مانی با نوین پرداخت

چطور حساب پرفکت مانی را شارژ کنیم؟ شارژ پرفکت مانی با نوین پرداخت
چطور حساب پرفکت مانی را شارژ کنیم؟ شارژ پرفکت مانی با نوین پرداخت

سایت نوین پرداخت، یکی از سایت‌های معتبری است که به شما کمک می‌کند بتوانید از طریق افتتاح حساب‌های بین‌المللی و شارژ آن، معاملات ارزی انجام دهید. پرفکت مانی، یکی از سیستم‌های پرداخت بین‌المللی محبوب در جهان است. شما با افتتاح حساب پرفکت مانی، می‌توانید از سایت‌هایی که درگاه پرفکت مانی دارند، خرید کنید. اما این حساب، نیاز به شارژ کردن دارد. در این مقاله قصد داریم درباره نحوه شارژ حساب پرفکت مانی و خدمات سایت نوین پرداخت در این حیطه، صحبت کنیم. 

پرفکت مانی چیست؟ 

پرفکت مانی یک سیستم پرداخت بین‌المللی با امکانات زیادی است که به شما فرصت معامله با مردم دیگر نقاط جهان را می‌دهد. متأسفانه ایرانیان به دلیل تحریم‌ها، قادر به استفاده از سیستم‌های پرداخت نظیر مستر کارت، ویزا کارت و… نیستند. اما سیستم پرفکت مانی، تحریم نیست و شما می‌توانید به راحتی با افتتاح حساب و شارژ آن، از سایت‌های خارجی خرید کنید. 

مزایای پرفکت مانی

از مزایای مهم پرفکت مانی تحریم نبودن آن برای ایرانیان است. کارمزد پایین آن نیز می‌تواند مزیت مهم دیگر این حساب بین‌المللی باشد. کارمزد پرفکت مانی تنها 0.5 درصد است که در قیاس با دیگر حساب‌ها نظیر وب مانی، کمتر است. به علاوه، برای انجام تراکنش‌های مختلف نیاز به پرداخت مالیات نخواهد بود و این خود باعث افزایش محبوبیت این سیستم پرداخت شده است.
امنیت پرفکت مانی نیز جای حرف ندارد و شما می‌توانید در کسری از ثانیه انتقال ارز را به شیوه‌ای آسان و امن تجربه کنید. سایت اصلی پرفکت مانی نیز زبان فارسی را پشتیبانی می‌کند و کاربران فارسی زبان می‌توانند در آن حساب باز کنند. البته اگر وقت و حوصله کافی برای این کار ندارید، اصلاً نگران نباشید. کافی است درخواست خود را برای افتتاح حساب پرفکت مانی، در نوین پرداخت ثبت کنید. در نوین پرداخت، می‌توانید هر زمانی که خواستید، به راحتی از طریق خرید ووچر پرفکت مانی حسابتان را شارژ کنید. 

شاید یکی از نقطه ضعف‌های پرفکت مانی این باشد که تنها از دلار، یورو و طلا حمایت می‎کند. در صورتی که قصد خرید از کشور‌های آسیای شرقی دارید بهتر است با خرید وب مانی، خریدی مطمئن و امن را تجربه کنید. سایت‌های اروپایی بیشتر از پرفکت مانی حمایت می‌کنند. به طور کلی، می‌توان گفت پرفکت مانی، گستردگی بیشتری نسبت به وب مانی دارد.

روش‌های شارژ حساب پرفکت مانی

شارژ حساب پرفکت مانی به سادگی و در زمانی سریع امکان‌پذیر است. در ادامه روش‌های متداول شارژ پرفکت مانی را توضیح می‌دهیم:شارژ از طریق وب مانی:

در صورتی که در گذشته وب مانی داشته‌اید و اکنون قصد استفاده از آن را ندارید، می‌توانید موجودی حساب وب مانی را به حساب پرفکت مانی انتقال دهید. این کار اغلب زمانی صورت می‌گیرد که سایتی که فرد قصد خرید از آن را دارد، درگاه پرداخت وب مانی ندارد

شارژ از طریق بیت کوین:

یکی از مزایای پرفکت مانی، داشتن بیت کوین به عنوان یکی از واسطه‌های پولی است. شما با استفاده از خدمات صرافی‌های آنلاین می‌توانید موجودی بیت کوین را به حساب پرفکت مانی انتقال دهید. 

شارژ با استفاده از خدمات ارزی صرافی‌های آنلاین:

حساب پرفکت مانی با پرداخت ریال از طریق صرافی‌های آنلاین هم شارژ می‌شود

شارژ از طریق خرید ووچر پرفکت مانی:

خرید ووچر پرفکت مانی

یکی از روش‌های عالی و سریع برای شارژ حساب پرفکت مانی، خرید ووچر پرفکت مانی است. حتی اگر شما حساب پرفکت مانی نداشته باشید، می‌توانید از طریق خرید ووچر پرفکت مانی، معامله ارزی خود را انجام دهید.
سایت نوین پرداخت، یکی از سایت‌های معتبری است که خدمات افتتاح حساب و شارژ حساب پرفکت مانی را انجام می‌دهد. کافی است به داشبورد خود در سایت مراجعه و ووچر پرفکت مانی را خریداری نمایید. 

ووچر پرفکت مانی چیست؟ 

ووچر پرفکت مانی، مانند یک کارت هدیه یا دبیت کارت است که یک کد جهت فعالسازی به همراه دارد. شما با فعال کردن این کد می‌توانید معامله خود را انجام دهید. کد ووچر پرفکت مانی از طریق سایت مرجع پرفکت مانی توسط نوین پرداخت دریافت و به شما ارائه می‌شود. این کد دارای میزان مشخصی اعتبار است. میزان هزینه‌ای که برای خرید ووچر پرفکت مانی در نظر گرفته می‌شود، میزان اعتبار کارت را تعیین می‌کند. 

خدمات سایت نوین پرداخت برای شارژ حساب پرفکت مانی

برای شارژ حساب پرفکت مانی لازم است که ابتدا وارد داشبورد کاربری خود در نوین پرداخت شوید. سپس از طریق منوی سفارشات، ثبت سفارش جدید را انتخاب و از زیر مجوعه پرفکت مانی، خرید ووچر پرفکت مانی را انتخاب کنید.
لازم به ذکر است که برای پرداخت هزینه کارمزد کمتر برای انتقالات توسط پرفکت مانی، به احراز هویت نیاز دارید. برای حساب کاربری وریفای شده کارمزد 0.5 و برای حساب بدون وریفای، باید ۲ درصد کارمزد پرداخت نمایید. 

خرید ووچر پرفکت مانی

سخن آخر

در دنیای امروز، امکان خرید محصول یا خدمات یا فروش آن از طریق اینترنت لازم و ضروری است. بسیاری از ایرانیان خرید‌های خود را به دلایل مختلفی از سایت‌های خراجی انجام می‌دهند. از طرفی بسیاری هم محصول یا خدماتی تولید کرده‌اند که نیاز به فروش آن در سایت‌های بین‌المللی دارند.
با توجه به تحریم برخی سیستم‌های پرداخت برای ایرانیان، استفاده از سیستم‌های پرداخت بین‌المللی بدون تحریم، تنها راه حل است. پرفکت مانی، یکی از حساب‌های بین‌المللی بدون تحریم است. حساب پرفکت مانی از طرق مختلف شارژ می‌شود، اما شیوه رایج و آسان آن، از طریق خرید ووچر پرفکت مانی است. سایت نوین پرداخت با افتخار تمام خدمات مربوط به افتتاح حساب، شارژ حساب پرفکت مانی، خرید ووچر پرفکت مانی، خرید وب مانی و… را انجام می‌دهد.
یکی از خدمات مهم این سایت، خدمات پرداخت ارزی نوین پرداخت است. به کمک خدمات پرداخت ارزی نوین پرداخت، شما امکان خرید از طریق سایت‌های گوناگون، خرید آزمون‌های بین‌المللی، خرید ارز دیجیتال و… را خواهید داشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر دربارۀ شارژ حساب پرفکت مانی و خرید پرداخت ارزی نوین پرداخت، به سایت نوین پرداخت مراجعه نمایید.

بیشتر بخوانید:
منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *