دانلود 14 والپیپر جذاب سریال Stranger Things برای آیفون

دانلود 14 والپیپر جذاب سریال Stranger Things برای آیفون
دانلود 14 والپیپر جذاب سریال Stranger Things برای آیفون

Stranger Things یک سریال تلویزیونی است که در سال 2016 منتشر شد و از آن زمان طرفداران زیادی دارد. برای کسانی که نمی‌دانند، Stranger Things یک سریال علمی تخیلی و درام معمایی است که می‌توانید آن را در نتفلیکس پخش کنید. داستان پسری است که ناگهان ناپدید می شود و متوجه می شود که آزمایشی مرموز در شهری کوچک در حال انجام است. با توجه به اینکه سریال تم جذاب دهه 80 دارد، بسیاری از مردم از تماشای Stranger Things لذت می برند.

اگر از طرفداران سریال Stranger Things هستید، در اینجا بهترین تصاویر والپیپر Stranger Things را که می توانید برای آیفون خود اعمال کنید، آورده شده است. مانند همیشه، ما تصاویر پس زمینه را برای آیفون 13، آیفون 12، آیفون 11 و مدل های قدیمی تر بهینه می کنیم.

نکته حائز اهمیت این است که می‌توانید پس‌زمینه‌های سریال Stranger Things را با ضربه زدن روی لینک دانلود پس از پیش‌نمایش تصویر، با کیفیت بالا دانلود کنید. تصاویر والپیپر با وضوح 1170 در 2532 پیکسل هستند. برای دانلود 14 والپیپر جذاب سریال Stranger Thingsبرای آیفون تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

والپیپر عنوان Stranger Things

در حالی که تم هنری عنوان اصلی سریال قرمز است، این یکی دارای رنگ‌های نئون روشن است. در واقع می توان گفت، این یک نوع والپیپر مینیمالیستی است که می توانید برای گوشی خود از آنها استفاده کنید. والپیپر عنوان Stranger Things، یک انتخاب عالی برای کسانی است که به تازگی شروع به تماشای سریال کرده اند. برای دانلود این والپیپر بر روی لینک دانلود کلیک کنید.

لبنک دانلود

والپیپر عنوان Stranger Things

والپیپر Stranger Things فصل 4

آخرین فصل سریال فصل 4 است. این والپیپر آنچه را که در فصل 4 سریال Stranger Things انتظار دارید را نشان می دهد. شما می توانید چهار شخصیت و همچنین ون کلاسیکی را که در کنار جاده پارک شده است را ببینید. همچنین آسمان آتشین در تصویر والپیپر به‌خوبی مشخص است و آتش در مرکز جاده روشن می باشد. برای دانلود این والپیپر بر روی لینک زیر کلیک کنید.

لینک دانلود

والپیپر Stranger Things فصل 4

تصویر زمینه Maxine Max Mayfield Stranger Things 3

مشابه عکس بالا، در اینجا پوستر شخصیتی از Stranger Things 3 وجود دارد. این بار، مکس را دارید که توسط Sadie Sink بازی می‌شود. والپیپر دارای آتش بازی و همچنین نمایی از سیرک است که روشن شده است. این والپیپر یک انتخاب عالی برای صفحه قفل دستگاه آیفون شما می باشد. اگر از طرفداران Squid Game هستید، می توانید برای دانلود 16 والپیپر شگفت انگیز Squid Game برای آیفون خود از همین لینک اقدام کنید.

لینک دانلود

تصویر زمینه Maxine Max Mayfield Stranger Things 3

والپیپر پوستر Stranger Things 2016

اولین پوستر نمایش در سال 2016 اعلام شد. این اثر هنری توسط کایل لمبرت خلق شده است. پوستر تمام شخصیت هایی را که در سریال می بینید نشان می دهد. این یکی از شناخته شده ترین پوسترهای Stranger Things است. والپیپر برای تنظیم صفحه اصلی شما گزینه ایده آلی می باشد. برای دانلود والپیپر پوستر Stranger Things 2016 بر روی لینک زیر کلیک کنید.

لینک دانلود

والپیپر پوستر Stranger Things 2016

والپیپر عنوان Stranger Things 2

این یک والپیپر عالی است که وقتی نیمه بالا و پایین تصویر را تقسیم می کنید متقارن است. مطمئناً بین این دو تفاوت وجود دارد. نیمه اول مکانی روی زمین را به نمایش می گذارد در حالی که نیمه دیگر کهکشان را به نمایش می گذارد. شما عنوان نمایش را به رنگ قرمز نئونی آن درست در مرکز دارید. در واقع این والپیپر یک انتخاب عالی برای صفحه قفل دستگاه شما می باشد. این والپیپر را می توانید از لینک زیر دانلود کنید.

لینک دانلود

والپیپر عنوان Stranger Things 2

والپیپر Stranger Things فصل 4

والپیپر فصل 4 Stranger Things اینجاست. اگر منتظر قسمت بعدی و پایانی سریال هستید، این تصویر والپیپری است که می توانید روی دستگاه خود استفاده کنید تا نشان دهید که از طرفداران سریال هستید. عنوان نمایش و همچنین شماره 4 که با رنگ قرمز رنگ آمیزی شده است، تصویر والپیپر عالی برای دستگاه هایی که صفحه نمایش AMOLED یا OLED دارند، تعبیه شده است. برای دانلود این والپیپر بر روی لینک زیر کلیک کنید.

لینک دانلود

والپیپر Stranger Things فصل 4

به والپیپر هاوکینز خوش آمدید

داستان Stranger Things در هاوکینز اتفاق می افتد. در اینجا تصویر زمینه ای وجود دارد که شخصیت های دوچرخه خود را با ابرهای تیره سنگین در آسمان نارنجی و آبی تیره به منطقه نگاه می کنند. می توانید بلافاصله از والپیپر برای خانه و صفحه قفل خود استفاده کنید. برای دانلود والپیپر هاوکینز بر روی لینک زیر کلیک کنید.

لینک دانلود

والپیپر هاوکینز

برای دانلود تصاویر والپیپیر رسمی Sony Xperia 5 IV بر روی همین لینک کلیک کنید.

والپیپر Joyce Byres Stranger Things

در اینجا یک والپیپر زیبا نشان می دهد که جویس بایرز از بازی Stranger Things توسط وینونا رایدر بازی می شود. همانطور که می بینید، این پوستر شخصیت فصل سوم Stranger Things است. این یک تصویر زمینه عالی برای کسانی است که طرفدار جویس بایرز هستند. والپیپر برای صفحه قفل شما، می تواند انتخاب ایده آلی باشد. برای دانلود والپیپر Joyce Byres Stranger Things بر روی لینک زیر کلیک کنید.

لینک دانلود

والپیپر Joyce Byres Stranger Things

والپیپر پوستر فصل چهارم Stranger Things

یکی دیگر از پوسترهای فصل چهارم Stranger Things که به شما آزادی می دهد تا از منظرهای مختلف به آن نگاه کنید. رنگ‌ها و جلوه‌های روی این والپیپر روشن هستند و روی هر صفحه‌نمایش AMOLED یا OLED خودنمایی می‌کنند. برای دانلود این والپیپر بر روی لینک زیر کلیک کنید.

لینک دانلود

والپیپر پوستر فصل چهارم Stranger Things

والپیپر Eleven and Mike Stranger Things

طرفداران Stranger Things در مورد زوج های مختلف سریال می دانند. Eleven و Mike زوج مورد علاقه طرفداران در برنامه بودند تا زمانی که از هم جدا شدند. در اینجا تصویر والپیپری وجود دارد که رابطه بین این دو را با آتش بازی و سیرک در پس زمینه نشان می دهد. از آنجایی که والپیپر بسیار هیجان انگیزی است، برای دستگاه های AMOLED و OLED عالی می باشد. برای دانلود والپیپر Eleven and Mike Stranger Things بر روی لینک زیر کلیک کنید.

لینک دانلود

والپیپر Eleven and Mike Stranger Things

والپیپر پوستر Stranger Things2

در اینجا تصویر والپیپری وجود دارد که شخصیت های مهم سری Stranger Things را نشان می دهد. این پوستر زیبای Stranger Things در سال 2019 درست در زمان انتشار فصل 3 منتشر شد. والپیپر دارای ترکیبی از رنگ های گرم و سرد است که آن را کاملا متعادل و از نظر بصری دلپذیر می کند. برای دانلود این والپیپر بر روی لینک زیر کلیک کنید.

لینک دانلود

والپیپر پوستر Stranger Things2

والپیپر تاریک Stranger Things

اگر از طرفداران والپیپرهایی تیره هستید، این مورد گزینه مناسبی برای شماست. این تصویر زمینه برای کسانی است که عاشق رمز و راز و تعلیق هستند. شما می توانید سه شخصیت را بر روی دوچرخه های خود ببینید که چراغ های خود را به دوچرخه رها شده در روی زمین در جنگل می تابانند. ستارگان درخشان و درختان تیره در پس‌زمینه برای کسانی که علاقه مند به والپیپرهای روشن و رنگ‌های بیش از حد نیستند،بسیار مناسب می باشد. برای دانلود این والپیپر بر روی لینک زیر کلیک کنید.

لینک دانلود

والپیپر تاریک Stranger Things

برای دانلود والپیپرهای آیفون ۱۴ پرو می توانید بر روی همین لینک کلیک کنید.

تصویر زمینه Max Mayfield Stanger Things

مکس یکی از طرفداران مورد علاقه سری Stranger Things است. در اینجا ما والپیپری داریم که با چین و چروک ها و همچنین روکش صورتی روشن در سراسر تصویر شبیه چیزی از دهه 80 می باشد. این پوستر در جریان تبلیغ Stranger Things: Season 2 در سال 2017 منتشر شد. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید.

لینک دانلود

تصویر زمینه Max Mayfield Stanger Things

والپیپر Dustin Stranger Things

اگر از طرفداران داستین از Stranger Things هستید، می‌توانید این والپیپر با سبک قدیمی را برای صفحه قفل یا پس‌زمینه گوشی خود تنظیم کنید. این والپیپر مشابه تصویر بالا است و در جریان تبلیغ Stranger Things 2 در سال 2017 منتشر شد. برای دانلود والپیپر Dustin Stranger Things بر روی لینک زیر کلیک کنید.

لینک دانلود

والپیپر Dustin Stranger Things

اینها بهترین تصاویر والپیپر Stranger Things هستند که می توانید از آنها برای آرایش صفحه قفل یا صفحه اصلی تلفن خود استفاده کنید. چه از طرفداران قدیمی Stranger Things باشید و چه از طرفداران جدید، همیشه می توانید با استفاده از این تصاویر والپیپر در دستگاه های خود عشق خود را به سریال نشان دهید.

بیشتر بخوانید:
منبع
Avatar

زینب عرفانی

کارشناس ارشد مهندسی نرم‌افزار کامپیوتر هستم، بیشتر از ده ساله که در حوزه تولید محتوا و دیجیتال مارکتینگ فعالیت دارم و در وقت آزادم تدریس نیز می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *