چگونه در آیفون App Library را پنهان کنیم

چگونه در آیفون App Library را پنهان کنیم
چگونه در آیفون App Library را پنهان کنیم

چگونه در آیفون App Library را پنهان کنیم؟ در حالت عادی نمی توانید این کار را انجام دهید اما ما در این مطلب سه روش را نشانتان می دهیم که می توانید از آنها برای جلوگیری از نمایش App Library در آیفون استفاده کنید.

از زمان انتشار iOS 14، بسیاری از کاربران از App Library ابراز بیزاری کرده اند. اگر شما یکی از آنها هستید، ممکن است به دنبال راهی برای خلاص شدن از شر آن باشید.

متأسفانه راهی برای مخفی کردن یا حذف App Library از دستگاه شما وجود ندارد. اما می توانید برای بهبود تجربه خودتان قدمی بردارید. بیایید گزینه های پیش رو را بررسی کنیم و ببینیم چگونه در آیفون App Library را پنهان کنیم.

چگونه در آیفون App Library را پنهان کنیم

در حال حاضر، تنها راه خلاص شدن از شر App Library آیفون، اجتناب از آن است. App Library در انتهای صفحه اصلی است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که وقتی آنجا هستید، انگشتتان را به سمت راست بکشید. اما راه های بهتری از کشیدن انگشت برای جلوگیری از ورود به App Library وجود دارد. همراه باشید تا یاد بگیریم چگونه در آیفون App Library را پنهان کنیم.

1- به Home Screen ویجت اضافه کنید

یک راه اجتناب از App Library اضافه کردن برنامه ها، پوشه ها و ویجت های بیشتر به صفحه اصلی است. هرچه موارد بیشتری داشته باشید، مدت بیشتری طول می‌کشد تا به App Library بروید و نادیده گرفتن آن آسان‌تر می‌شود.

برخی از بهترین ویجت‌های آیفون فضای زیادی از صفحه اصلی را اشغال می‌کنند. به علاوه بهره وری شما را افزایش می دهند. مثلا ویجت های بررسی ایمیل، نقشه ها و آب و هوا. بنابراین ویجت های متناسب با سبک زندگیتان را پیدا کنید و به صفحه اصلی اضافه کنید.

2- برنامه های بیشتری به Home Screen اضافه کنید

این امکان وجود دارد که برنامه‌های جدید شما مستقیم در App Library بارگیری شوند و وقتی بخواهید وارد برنامه شوید مجبورید از آن استفاده کنید. راه حل مشکل این است که از جستجوی Spotlight استفاده کنید. می‌توانید با اطمینان از اضافه کردن برنامه‌های جدید آیفون به صفحه اصلی، این مشکل را برطرف کنید. مراحل زیر را دنبال کنید:

1- به Settings بروید.

تنظیمات در آیفون

2- به پایین اسکرول کنید و روی Home Screen ضربه بزنید.

3- مطمئن شوید گزینه Add to Home Screen زیر قسمت Newly Downloaded Apps فعال است.

تصویر تنظیمات صفحه اصلی در داخل آیفون را نشان می دهد

3- پیدا کردن برنامه ها با Search

همیشه این خطر وجود دارد که هنگام تلاش برای مکان یابی یک برنامه، به App Library برخورد کنید. با این حال، به جای جستجو در پوشه ها و صفحات صفحه اصلی، می توانید به سادگی از Spotlight آیفون برای یافتن برنامه ها استفاده کنید.

Spotlight Search در آیفون.

برای این کار کافی است صفحه اصلی را به سمت پایین بکشید، برنامه مورد نظر را در نوار جستجو تایپ کنید و روی Go ضربه بزنید تا باز شود. آسان است، مگر نه؟

با قابلیت جستجوی آیفون کارهای بسیار بیشتری هم می توانید انجام دهید.

جستجوی یک برنامه در Spotlight Search.

App Library آیفون نباید کارهای شما را به هم بریزد

این موارد به ما کمک می کند بدانیم چگونه در آیفون App Library را پنهان کنیم. آپدیت های جدید iOS می تواند برای برخی از کاربران که به روش های مرسوم انجام کارها عادت دارند، چالشی باشد. با این حال اپل به طور مداوم در حال بهبود نرم‌افزار است.

گرچه در حال حاضر مجبوریم با App Library زندگی کنیم اما چه کسی از آینده خبر دارد؟ در حال حاضر می توانید از این نکات استفاده کنید.

اکنون می‌دانیم چگونه در آیفون App Library را پنهان کنیم. می خواهید برنامه ها را در آیفون Unhide کنید؟ راهنمای Unhide کردن برنامه ها در آیفون منتظر شماست.

بیشتر بخوانید:
منبع
Avatar

سوسن ربیعی

کارشناس زبان روسی همچنین عاشق تکنولوژی هستم و در وقت آزادم روسی تدریس می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *