موتورولا Geneva گوشی با قلم و مشخصات میان رده در راهست

موتورولا Geneva گوشی با قلم و مشخصات میان رده در راهست
موتورولا Geneva گوشی با قلم و مشخصات میان رده در راهست

شرکت موتورولا درصدد بوده تا بزودی گوشی با اسم رمز موتورولا Geneva را معرفی کند. اسمارتفونی که قلم داشته و یک میان رده به حساب می آید.

موتورولا Geneva گوشی با قلم و مشخصات میان رده در راهست، نقشه راه لو رفته موتورولا نشان داد که این شرکت قصد دارد سال آینده گوشی های هوشمند زیادی را عرضه کند. جزئیات برخی از این تلفن ها قبلاً به صورت آنلاین ظاهر شده است. اکنون، گزارش جدیدی با برخی از مشخصات و رندرهای مدل آینده مجهز به قلم موتورولا Edge در اینجا ارائه شده است.

ایوان بلاس، با همکاری 91mobiles، مشخصات اولیه و رندرهای زیبای یک گوشی هوشمند مجهز به قلم موتورولا با نام رمز ژنو را به اشتراک گذاشته است. گوشی هوشمند با شماره مدل XT2315 ظاهراً بخشی از سری Edge این شرکت خواهد بود.

طبق گفته Blass، ژنو در هر دو نوع دارای 5G و فقط 4G وارد بازار خواهد شد. این احتمالاً یک دستگاه ممتاز نخواهد بود زیرا پرچمداران موتورولا فقط در SKUهای 5G ارائه می شوند. علاوه بر این، گفته می شود که این گوشی هوشمند در سال آینده به طور انحصاری در بازار ایالات متحده عرضه می شود.

موتورولا Geneva

این گزارش نشان می دهد که موتورولا ژنو به عنوان جانشین گوشی های G Stylus (2022) و G Stylus 5G (2022) که در اوایل سال جاری معرفی شدند، معرفی خواهد شد. گزارش شده است که تا 6 گیگابایت رم و 256 گیگابایت فضای ذخیره سازی دارد. این گوشی احتمالاً یک گوشی هوشمند میان رده خواهد بود و در رنگ های Black Beauty و Crystal Grey عرضه خواهد شد.

علاوه بر این، رندر دستگاه طراحی و ظاهر آن را نشان می دهد. می توان دید که دارای یک دوربین دوگانه و آرم موتورولا در پشت و یک سوراخ وسط پانچ در جلو است. این رندر همچنین یک قلم اصلی را به نمایش می‌گذارد که باید در یک سیلو داخل گوشی قرار گیرد.

نام بازاریابی و سایر مشخصات موتورولا ژنو هنوز مشخص نیست. تاریخ دقیق عرضه نسخه های 4G یا 5G این گوشی هوشمند هنوز مشخص نیست. ما باید در روزهای آینده بیشتر در مورد آن بدانیم.

بیشتر بخوانید:
Avatar

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *