سری گوشی ویوو V27 بزودی معرفی می شود

سری گوشی ویوو V27 بزودی معرفی می شود
سری گوشی ویوو V27 بزودی معرفی می شود

شرکت ویوو در نظر دارد بزودی سری گوشی V27 خود را به عنوان مدل هایی میان رده معرفی کند. تاکنون شایعاتی درباره این خانواده دریافت کردیم.

سری گوشی ویوو V27 بزودی معرفی می شود، جدول زمانی عرضه سری Vivo V27 در هند اعلام شده است. انتشارات 91mobiles از طریق منابع صنعتی دریافته است که خط تولید شامل Vivo V27e، V27 و V27 Pro خواهد بود. هر سه دستگاه به عنوان جانشین سری Vivo V25 که در آگوست امسال معرفی شد وارد بازار خواهند شد.

این گزارش می گوید که Vivo V27 و Vivo V27 Pro در فوریه 2023 معرفی خواهند شد. این شرکت هر سال دو نسل از سری V را در کشور عرضه می کند. در ژانویه امسال، ویوو سری V23 را معرفی کرد، در حالی که V25 Pro و V25 به ترتیب در ماه آگوست و سپتامبر به طور رسمی معرفی شدند. از این رو، با توجه به جدول زمانی عرضه قبلی، خط تولید Vivo V27 ممکن است تا فوریه سال آینده معرفی شود. این نشریه اضافه می کند که Vivo V27e در کنار V27 و V27 Pro عرضه نخواهد شد. در تاریخ بعدی خواهد رسید.

ویوو V27

جدا از افشای جدول زمانی عرضه سری های آینده V27، 91Mobiles همچنین می گوید که سری Vivo V27 مجهز به چیپست های MediaTek Dimensity خواهد بود. متأسفانه، این گزارش اطلاعات دیگری در مورد مشخصات سری V27 ندارد.

در اخبار دیگر، همانطور که اخیرا گزارش شده است، Vivo V25 4G قرار است تا اواسط نوامبر در هند عرضه شود. انتظار می رود که این گوشی مشابه Vivo V25e باشد که در ماه آگوست سال جاری در بازارهای جهانی معرفی شد. قابل ذکر است که V25e در هند عرضه نشد. پیشنهاد آینده سومین دستگاه از سری V25 پس از V25 5G و V25 Pro خواهد بود.

بیشتر بخوانید:
منبع
Avatar

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *