لیست شدن بازی Ghostwire Tokyo برای ایکس باکس سری ایکس

لیست شدن بازی Ghostwire Tokyo برای ایکس باکس سری ایکس
لیست شدن بازی Ghostwire Tokyo برای ایکس باکس سری ایکس

به نظر می رسد بزودی باید شاهد انتشار بازی Ghostwire Tokyo انحصاری پلی استیشن 5 برای کنسول نسل نهمی ایکس باکس سری ایکس مایکروسافت باشیم.

لیست شدن بازی Ghostwire Tokyo برای ایکس باکس سری ایکس ، همانطور که توسط Klobrille در توییتر مشاهده شد، مقاله ای که دفتر Bethesda در لندن را در وب سایت شرکت طراحی محل کار Area نشان می دهد – که اکنون دیگر در سایت نیست، تصاویری از نقاشی های دیواری بزرگ با بازی های Bethesda از جمله Ghostwire Tokyo را نشان می دهد.

با این حال، جالب اینجاست که قطعه هنری Ghostwire Tokyo این بازی را به عنوان یک عنوان Xbox Series X/S، PlayStation 5 و PC ذکر کرده است.

هیچ نسخه ایکس باکس بازی تا به امروز به طور رسمی معرفی نشده است. اگرچه این تصویر از آن زمان حذف شده است، با توجه به خرید Bethesda توسط مایکروسافت در مارس 2021، این تصور که Ghostwire Tokyo برای Xbox Series X/S عرضه خواهد شد، چندان تعجب آور نیست.

یک قرارداد از قبل موجود با سونی برای توسعه دو کنسول انحصاری PS5، Deathloop و Ghostwire Tokyo، در ابتدا مایکروسافت را از انتشار هر یک از بازی‌ها بر روی Xbox منع کرد.

بازی Ghostwire Tokyo

با این حال، Deathloop اخیراً تقریباً یک سال پس از انتشار PlayStation 5 (20 سپتامبر 2022 در مقابل 14 سپتامبر 2021) بر روی Xbox Series X/S منتشر شد.

اگر همان قرارداد یک ساله برای Ghostwire Tokyo منعقد شود، به نظر می‌رسد که این بازی پس از 25 مارس 2023 برای Xbox Series X/S و Xbox Game Pass عرضه شود.

Ghostwire Tokyo توسط Tango Gameworks ساخته شد و شینجی میکامی کارگردانی آن را بر عهده داشت. نقد VGC’s Ghostwire Tokyo آن را یک بازی اکشن ترسناک به یاد ماندنی اما معیوب خواند.

در این بررسی آمده است: “گاهی به نظر می رسد که کارگردانی هنری باورنکردنی، موسیقی و سبک بصری بازی سزاوار بازی مکانیکی بهتر است، اما وقتی همه چیز جمع شود، Ghostwire Tokyo یکی از به یاد ماندنی ترین بازی های اخیر در سه گانه است. یک فضا، اگر بتوانید از گیم پلی آن چشم پوشی کنید.”

بیشتر بخوانید:
Avatar

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *