انتشار آپدیت اندروید 13 برای گوشی GALAXY S20 FE 

انتشار آپدیت اندروید 13 برای گوشی GALAXY S20 FE 
انتشار آپدیت اندروید 13 برای گوشی GALAXY S20 FE 

شرکت سامسونگ این روزها تصمیم گرفته برای گوشی های میان رده خود آپدیت اندروید 13 مبتنی بر One UI 5.0 را منتشر کند و حال نوبت به GALAXY S20 FE رسید.

انتشار آپدیت اندروید 13 برای گوشی GALAXY S20 FE، سامسونگ در مورد به‌روزرسانی One UI 5.0 مبتنی بر Android 13 در حال پیشرفت است. این شرکت با پرچمداران خود شروع به کار کرد اما به سرعت تعداد دستگاه های دریافت کننده سیستم عامل را افزایش داد. تاشوهای 2022 و 2023 قبلاً به‌روزرسانی را دریافت کرده‌اند، همچنین پرچمداران گلکسی اس، حتی S20 نیز این به‌روزرسانی را دریافت کرده‌اند. اکنون، این شرکت در حال گسترش به‌روزرسانی برای Samsung Galaxy S20 FE است. اولین و تا اینجای کار موفق ترین گوشی در سری “Fan Edition”. این گوشی جدیدترین گوشی است که به گروه One UI 5.0 ملحق شده است.

سامسونگ در حال عرضه میان‌افزار G780FXXUAEVK3 برای نسخه‌ای با Exynos 990 SoC است. این فقط 2 گیگابایت حجم دارد و وصله امنیتی نوامبر را به همراه دارد. این به روز رسانی برای کاربران اروپا و روسیه منتشر می شود. اگر هیچ باگ مهمی در این مرحله اولیه ظاهر نشد، انتظار داریم مناطق بیشتری نیز به‌روزرسانی را دریافت کنند. بنابراین اگر نسخه مشابه Galaxy S20 FE دارید صبور باشید، این به‌روزرسانی تا چند روز دیگر به دست شما می‌رسد.

گوشی GALAXY S20 FE

سامسونگ Galaxy S20 FE در اکتبر 2020 با One UI 2.5 و Android 10 رونمایی شد. این دستگاه دارای Android 11 و Android 12 بود و اکنون اندروید 13 را با نسخه One UI 5.0 دریافت می کند. سامسونگ سه به‌روزرسانی اصلی اندروید را منتشر کرد، بنابراین ما معتقدیم که این پایان راه است. البته این یک حدس و گمان از سوی ماست. این دستگاه قبل از “تعهد” چهار به روز رسانی اصلی راه اندازی شد. اما هنوز هم، سامسونگ یکی از بهترین، اگر نگوییم بهترین، OEM های اندرویدی در زمینه پشتیبانی از نرم افزار در حال حاضر است. بنابراین ما نمی توانیم شگفتی های آینده را کنار بگذاریم.

علاوه بر گلکسی اس 20 FE، این شرکت کره ای به روز رسانی جدیدی را برای گلکسی تب اس 6 لایت نیز ارائه می کند. متأسفانه، آندروید 13 نیست، اما اندروید 12L و خوبی های آن را به ارمغان می آورد. نرم افزار One UI 4.1.1 پیشرفت هایی را برای دستگاه با صفحه نمایش بزرگ به ارمغان می آورد. جنبه بد این است که وصله امنیتی قدیمی سپتامبر را اجرا می کند و برای نوع LTE در حال عرضه است. این به‌روزرسانی در هند منتشر می‌شود و سریال P619XXU1AVJ2 را ارائه می‌کند.

بیشتر بخوانید:
منبع
Avatar

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *