سیستم موردنیاز بازی Callisto Protocol اعلام شد

سیستم موردنیاز بازی Callisto Protocol اعلام شد
سیستم موردنیاز بازی Callisto Protocol اعلام شد

بازی Callisto Protocol یکی از عناوین مورد انتظار سال 2022 بوده که بزودی منتشر خواهد شد و اکنون سیستم موردنیاز نسخه پی سی آن منتشر شد.

سیستم موردنیاز بازی Callisto Protocol اعلام شد، استودیو Striking Distance لیست Steam را برای The Callisto Protocol به روز کرده است و در نهایت حداقل و حداقل الزامات توصیه شده را تأیید می کند. از طرف دیگر، بازیکنان رایانه شخصی به Intel Core i5-8400 یا AMD Ryzen 5 2600، 8 گیگابایت رم، و Nvidia GeForce GTX 1060 یا AMD Radeon RX 580 نیاز دارند. DirectX 11 به همراه 75 گیگابایت فضای نصب مورد نیاز است.

بازی Callisto Protocol

الزامات پیشنهادی شامل Core i7-8700 یا Ryzen 5 3600، 16 گیگابایت رم، و GeForce GTX 1070 یا Radeon RX 5700 با DirectX 12 است. به 75 گیگابایت فضای موجود نیاز دارید، اما درایو حالت جامد توصیه می شود. جزئیات مربوط به سخت افزار مورد نیاز برای ردیابی پرتو، تنظیمات 4K و Ultra هنوز فاش نشده است.

The Callisto Protocol در 2 دسامبر برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC منتشر می شود. Season Pass آن اخیرا فاش شده است و شامل DLC داستانی جدید، حالت‌ها، پوسته‌ها و انیمیشن‌های مرگ می‌شود. کارگردان Glen A. Schofield توضیح داده است که هیچ یک از این محتویات از بازی اصلی حذف نشده است.

بیشتر بخوانید:
منبع
Avatar

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *