بازی Tekken 8 در ماه دسامبر معرفی می شود

بازی Tekken 8 در ماه دسامبر معرفی می شود
بازی Tekken 8 در ماه دسامبر معرفی می شود

به نظر می رسد در مراسم گیم اواردز 2022 باید شاهد معرفی چند بازی جدید از جمله تیکن 8 باشیم که به عنوان یک فرنچایز مبارزه ای شناخته می شود.

بازی Tekken 8 در ماه دسامبر معرفی می شود، همانطور که طرفداران مشتاقانه منتظر مراسم The Game Awards 2022 در 8 دسامبر هستند و حدس می زنند که چه عناوینی را می توانیم انتظار داشته باشیم، اکنون حداقل یک بازی را می شناسیم که در این ارائه ظاهر می شود. چندین اینفلوئنسر پیراهن‌هایی برای تبلیغ جوایز The Game امسال دریافت می‌کنند که لوگوی Tekken 8 روی بسته‌بندی و لباس نصب شده است. این نشان می‌دهد که Tekken 8 در طول ارائه امسال حضور کوتاهی خواهد داشت، احتمالاً یک تریلر جدید یا جزئیات واضح در مورد عنوان.

تاریخ انتشار Tekken هنوز مشخص نشده است، بنابراین این می تواند یکی از جزئیات جدیدی باشد که در مراسم The Game Awards اعلام شده است. هنوز مشخص نیست که Tekken 8 تا چه اندازه در حال تولید است، با تنها کلمه رسمی بازی که در حال توسعه فعال است. عنوان قبلی این سری، Tekken 7، در سال 2015 بر روی Arcades منتشر شد و سپس در سال 2017 بر روی کنسول ها و رایانه های شخصی منتشر شد.

بازی Tekken 8 در ماه دسامبر معرفی می شود

عنوان جدید Tekken مدت هاست که شایعه شده است، اولین تیز رسمی برای Tekken 8 در طول EVO 2022 با فیلم کوتاهی از لبخند Kazuya رونمایی شد. سپس یک تریلر از Tekken 8 در جریان ارائه وضعیت بازی سونی در سپتامبر به اشتراک گذاشته شد. این تریلر یک مبارزه شدید بین کازویا، قهرمان اصلی که تبدیل به آنتاگونیست فرنچایز شد، و پسرش جین کازاما را به نمایش گذاشت. فیلم استفاده شده در تریلر در پلی استیشن 5 ضبط شده است که نشان دهنده وفاداری گرافیکی کنسول است. اگرچه Tekken سابقه طولانی با پلی استیشن داشته است و سونی کسی بود که این بازی را به طور رسمی معرفی کرد، Tekken 8 برای Xbox Series X/S و Steam نیز عرضه خواهد شد.

Tekken 8 ادامه مستقیم Tekken 7 است که مورد آخر با کشتن کازویا پدرش هیهاچی و انداختن بدنش در گدازه مذاب به پایان رسید. حالا جین قصد دارد به سلطنت شیطانی کازویا پایان دهد و قصد دارد او را تمام کند و یک بار برای همیشه از شر ژن شیطان خلاص شود.

مطالب مرتبط
منبع
رحیمه جهاندار

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *