بزودی 9 بازی از آرشیو Xbox Game Pass حذف می شود

بزودی 9 بازی از آرشیو Xbox Game Pass حذف می شود
بزودی 9 بازی از آرشیو Xbox Game Pass حذف می شود

علیرغم اینکه هنوز هیچ اعلامیه رسمی از سوی مایکروسافت منتشر نشده است، به نظر می رسد که 9 بازی به زودی Xbox Game Pass را ترک خواهند کرد، از جمله بازی بسیار خوب The Outer Wilds.

بزودی 9 بازی از آرشیو Xbox Game Pass حذف می شود، ایکس‌باکس خالص اولین بار متوجه شد که برنامه رسمی Game Pass بیان می‌کند که The Outer Wilds در زیر برگه «به زودی ترک» برای کنسول و رایانه شخصی فهرست شده است. GameSpot نیز این موضوع را تایید کرده است. طبق برنامه، عناوین دیگری که به زودی این سرویس را ترک خواهند کرد، عبارتند از: Embr، Gorogoa، Iron Harvest، Immortal Realms: Vampire Wars، Scarlet Nexus، Secret Neighbor، The Pedestrian و Tropico 6. باز هم، مایکروسافت هیچ اطلاعیه رسمی در مورد آن ارائه نکرده است. عناوین هنوز Game Pass را ترک می کنند، بنابراین این هنوز به طور کامل تایید نشده است. طبق گزارش ها قرار است این عناوین در 31 دسامبر حذف شوند.

مایکروسافت معمولاً دو بار در ماه عناوین را از کتابخانه Game Pass اضافه و حذف می کند. با این حال، مایکروسافت هنوز اعلام نکرده است که Wave 2 اضافه‌ها و حذف‌ها برای ماه دسامبر وجود دارد، علی‌رغم اینکه کمتر از دو هفته تا پایان ماه باقی مانده است.

بزودی 9 بازی از آرشیو Xbox Game Pass حذف می شود

برای اطلاعات بیشتر در مورد عناوین بعدی که به Xbox Game Pass می آیند و خارج می شوند، با GameSpot دوباره بررسی کنید. طبق معمول، اعضای Game Pass 20٪ در تمام بازی ها صرفه جویی می کنند، بنابراین مشترکین می توانند بازی های خروج از سرویس را با تخفیف خوب خریداری کنند.

عناوین Xbox Game Pass در تاریخ 31 دسامبر منتشر می شوند
طبق برنامه ایکس باکس

Embr — Console, PC
Gorogoa — Console, PC
Iron Harvest — PC
Immortal Realms: Vampire Wars — Console, PC
The Outer Wilds — Console, PC
Scarlet Nexus — Console, PC
Secret Neighbor — Console, PC
The Pedestrian — Console, PC
Tropico 6 — Console, PC

مطالب مرتبط
منبع
رحیمه جهاندار

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *