شاید گوشی اندروید بعدیتان Magsafe داشته باشد

شاید گوشی اندروید بعدیتان Magsafe داشته باشد
شاید گوشی اندروید بعدیتان Magsafe داشته باشد

شارژرهای MagSafe اپل، راحتی شارژ بی سیم را با یک قفل مغناطیسی ایمن ترکیب می‌ کنند که از قطع نشدن شارژ اطمینان می‌ دهد. اکنون MagSafe به لطف استاندارد جدید Qi 2 در حال گسترش است و شاید گوشی اندروید بعدیتان Magsafe داشته باشد

شاید گوشی اندروید بعدیتان Magsafe داشته باشد

کنسرسیوم Wireless Power نسخه 2 مشخصات شارژ بی سیم Qi را منتشر کرده است که “Qi 2” نامیده می شود. USB می تواند یک یا دو چیز از Qi یاد بگیرد. این مهم‌ترین ویرایشی است که از زمانی که برای اولین بار در سال 2008 منتشر شد، در استاندارد دیده‌ ایم، و بزرگترین پیشرفت آن نسخه‌ای است که احتمالا قبلا با آن آشنا هستید. Qi 2 چیزی به نام نمایه برق مغناطیسی را معرفی می کند که تضمین می کند تلفن ها و دستگاه های شما با استفاده از آهنربا “کاملاً” با شارژرها هماهنگ هستند.

اگر این خبر آشنا به نظر می رسد، به این دلیل است که طراحی مبتنی بر شارژ MagSafe اپل در آیفون ها وجود دارد. اما خبر شگفت‌انگیز این است که شاید گوشی اندروید بعدیتان Magsafe داشته باشد. این شرکت مستقر در کوپرتینو یکی از اعضای کنسرسیوم برق بی سیم است و این طراحی را به عنوان هسته Qi 2 ارائه کرده است. این کار، امکان وجود MagSafe را فراهم می کند. در گوشی‌ های اندروید و واقعا بسیاری از دستگاه‌ های دیگر گنجانده شده است، همانطور که کنسرسیوم می‌ گوید این شارژ Qi را به دستگاه‌ هایی می‌ آورد که «با استفاده از دستگاه‌ های سطح به سطح صاف فعلی قابل شارژ نیستند».

پیش از این می‌ توانستید از MagSafe در گوشی های اندروید استفاده کنید، اما پشتیبانی رسمی به این معنی است که گوشی های هوشمند و دستگاه‌ های پشتیبانی‌ شده آهنربا و سخت‌افزار لازم را برای پشتیبانی کامل از این تکنولوژی به دست می‌ آورند. این کنسرسیوم انتظار دارد که دستگاه‌ های مجهز به Qi 2 در فصل تعطیلات 2023 در قفسه‌ های فروشگاه‌ ها ظاهر شوند. بنابراین ما هنوز چند ماه فرصت داریم.

شاید گوشی اندروید بعدیتان Magsafe داشته باشد. اگر می خواهید در این زمینه اطلاعات بیشتری به دست بیاورید، نحوه فست شارژ مک را ببینید.

مطالب مرتبط
منبع
Avatar

سوسن ربیعی

کارشناس زبان روسی همچنین عاشق تکنولوژی هستم و در وقت آزادم روسی تدریس می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *