انتشار تصویر کانسپت از بازی چندنفره The Last Of Us

انتشار تصویر کانسپت از بازی چندنفره The Last Of Us
انتشار تصویر کانسپت از بازی چندنفره The Last Of Us

The Last of Us در ماه ژوئن 10 ساله می شود و Naughty Dog قصد دارد این نقطه عطف را با مجموعه ای از اطلاعیه های ویژه در طول راه جشن بگیرد. یکی از این به روز رسانی ها شامل نگاهی دقیق تر به عنوان چند نفره مستقل آینده است.

انتشار تصویر کانسپت از بازی چندنفره The Last Of Us، در یک پست وبلاگی، نیل دراکمن، رئیس Naughty Dog، به میراث The Last of Us و همچنین آینده فرنچایز می پردازد. علاوه بر پخش اقتباسی HBO در 15 ژانویه و پورت PC بازی The Last of Us Part 1 که در ماه مارس منتشر می شود، طرفداران دراکمن می گوید که در مورد تجربه چندنفره مورد انتظار که به عنوان ادامه Factions بازی اصلی عمل می کند، اطلاعات بیشتری کسب خواهند کرد. دراکمن می نویسد:

انتشار تصویر کانسپت از بازی چندنفره The Last Of Us

ما در این مسیر سورپرایزهای سرگرم کننده ای برای شما خواهیم داشت، اما در اواخر امسال، جزئیاتی از بازی چندنفره جاه طلبانه Last of Us را به شما ارائه خواهیم کرد. با تیمی به رهبری وینیت آگاروال، جو پتیناتی و آنتونی نیومن، این پروژه در حال شکل گیری است تا تجربه ای تازه و جدید از استودیوی ما باشد، اما تجربه ای که ریشه در اشتیاق Naughty Dog برای ارائه داستان ها، شخصیت ها و گیم پلی باورنکردنی دارد.

Naughty Dog همچنین یک قطعه هنری مفهومی جدید را به اشتراک گذاشته است که به طور کامل در زیر منتشر شده است، که اولین ماده جدید بازی از زمان انتشار اولین دارایی مفهومی در ژوئن گذشته است. دو بازمانده را به تصویر می کشد که به سمت یک کشتی تفریحی ویران می روند.

اگرچه امسال بیشتر درباره بازی یاد خواهیم گرفت، اما هنوز مشخص نیست که Naughty Dog قصد دارد آن را در سال 2023 عرضه کند یا خیر. با توجه به سالگرد این بازی مناسب است، اما باید منتظر بمانیم و در ماه های آینده ببینیم. تا آن زمان، حتما این ویژگی را بررسی کنید که چگونه The Last of Us Part 1 ثابت می کند چیزی به نام بازسازی وفادار وجود ندارد.

مطالب مرتبط
منبع
رحیمه جهاندار

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *