نحوه به اشتراک گذاشتن صفحه با Siri در iOS 15

نحوه به اشتراک گذاشتن صفحه با Siri در iOS 15
نحوه به اشتراک گذاشتن صفحه با Siri در iOS 15

در iOS 15، اپل با افزودن برخی از ویژگی‌ های مورد انتظار مانند پردازش روی دستگاه و پشتیبانی از درخواست‌ های آفلاین، سیری را به طور قابل توجهی بهبود بخشیده است. این موضوع دستیار صوتی سیری را نیز آگاه‌ تر از قبل کرده است. در این مطلب نحوه به اشتراک گذاشتن صفحه با Siri در iOS 15 را می بینید.

یکی از نتایج افزایش آگاهی زمینه‌ ای سیری، توانایی آن در کمک به شما برای به اشتراک گذاشتن هر چیزی که در صفحه آیفون شماست از طریق پیام با شخص دیگری است، چه یک سایت در سافاری باشد، چه یک آهنگ در Apple Music، چه یک عکس یا فقط پیش‌ بینی آب و هوای محلی باشد. در این مطلب نحوه به اشتراک گذاشتن صفحه با Siri در iOS 15 را یاد می گیرید.

برای اشتراک‌ گذاری چیزی در هر زمان، بگویید «Hey Siri‌»، سپس بگویید “Share this with [person].” سیری وارد عمل شده و درخواست شما را با پرسیدن Are you ready to send it؟ تایید می کند. در این مرحله، می‌توانید Yes/No بگویید، یا می‌توانید با استفاده از فیلد ورودی، یک نظر به پیام اضافه کنید و سپس Send را بزنید.

سیری

اگر چیزی است که نمی‌ توانید آن را مستقیم به اشتراک بگذارید، مانند پیش‌ بینی آب‌ و هوا، Siri یک اسکرین‌ شات می‌ گیرد و آن را ارسال می‌ کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که بگویید ‘Share this with [person]‘. سیری اسکرین شات را می گیرد، سپس درخواست را به همان روش با شما تایید می کند.

اسکرین شات سیری

نحوه به اشتراک گذاشتن صفحه با Siri در iOS 15 را دیدید. این ویژگی با Apple Music‌، Apple Podcasts، Apple News، Maps، صفحات وب سافاری، عکس‌ ها، پیام‌ ها و موارد دیگر کار می‌ کند. انتظار داشته باشید که برنامه های شخص ثالث بیشتری نیز از اشتراک گذاری از طریق سیری پشتیبانی کنند.

نحوه به اشتراک گذاشتن صفحه با Siri در iOS 15 به این ترتیب است. برای آموزش های بیشتر iOS 15، نحوه تنظیم Face ID با ماسک در iOS 15.4 را ببینید.

مطالب مرتبط
منبع
Avatar

سوسن ربیعی

کارشناس زبان روسی همچنین عاشق تکنولوژی هستم و در وقت آزادم روسی تدریس می کنم.

۱ دیدگاه

  1. Avatar آر ام چارتس گفت:

    عالی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *