سامسونگ روی گلکسی بوک پرو و گلکسی بوک پرو 360 کار می‌کند

گلکسی بوک پرو و گلکسی بوک پرو ۳۶۰
گلکسی بوک پرو و گلکسی بوک پرو ۳۶۰

سامسونگ در حال کار بر روی دو لپ‌تاپ جدید است. بر اساس گزارش‌ها، این دو نوت‌بوک که با نام‌های گلکسی بوک پرو و گلکسی بوک پرو ۳۶۰ عرضه خواهند شد، دستگاه‌هایی در سطح بالا اما برای کاربری خانگی تولید می‌شوند. هر دو دستگاه از قلم اس پن سامسونگ پشتیبانی می‌کنند و دارای نمایشگرهای لمسی هستند.

سامسونگ در حال آماده شدن برای معرفی دو لپ‌تاپ جدید است. این لپ‌تاپ‌ها گلکسی بوک پرو (Galaxy Book Pro) و گلکسی بوک پرو ۳۶۰ (Galaxy Book Pro 360) نام دارند.

 گلکسی بوک پرو و گلکسی بوک پرو ۳۶۰

به گزارش خبرگزاری gsmarena، به نقل از سایت Sammobile، این دو دستگاه، هر دو لپ‌تاپ‌های ویندوزی هستند. این دستگاه‌ها از پردازنده‌های Core i5 یا Core i7 بهره خواهند برد و صفحه نمایش‌های این دو دستگاه در دو اندازه‌ی متفاوت تولید خواهد شد.

یکی از این نوت‌بوک‌ها دارای نمایشگری به قطر ۱۳٫۳ خواهد بود و دیگری نیز نمایشگری به قطر ۱۵٫۶ اینچ خواهد داشت. نمایشگر یکی یا هر دو دستگاه سامسونگ با استفاده از فناوری اولد (OLED) عرضه می‌شود و همچنین از قلم استایلوس یا همان اس پن سامسونگ نیز پشتیبانی می‌کنند.

 گلکسی بوک پرو و گلکسی بوک پرو ۳۶۰

بر اساس گزارش موجود، گفته می‌شود که نوت بوک گلکسی بوک پرو در دو نوع دارای وای‌فای (Wi-Fi) و همچنین برخورداری از نسل چهارم ارتباطات یعنی LTE عرضه خواهد شد در حالی که نسخه‌ی دیگر این نوت‌بوک یعنی گلکسی بوک پرو ۳۶۰ علاوه بر استفاده از این دو فناوری، قادر خواهد بود تا از فناوری نسل پنجم ارتباطات یعنی 5G نیز پشتیبانی کند.

 گلکسی بوک پرو و گلکسی بوک پرو ۳۶۰

البته درباره این که این دو دستگاه چه زمانی معرفی یا عرضه خواهند، هنوز هیچگونه اطلاعاتی در دسترس نیست و همچنین از قیمت‌های این دو نوت بوک نیز سخنی به میان نیامده است. فقط امیدواریم که سامسونگ هرچه سریعتر این دستگاه‌های قابل حمل را روانه‌ی قفسه‌های فروشگاه‌ها کند.

مطالب مرتبط
منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *