تهیه‌کننده فیلم Mortal Kombat از مبارزات آن می‌گوید

تهیه‌کننده فیلم Mortal Kombat از مبارزات آن می‌گوید
تهیه‌کننده فیلم Mortal Kombat از مبارزات آن می‌گوید

جدیدترین اقتباس سینمایی از سری بازی‌های Mortal Kombat برای عرضه در تاریخ جمعه 27 فروردین 1400 (16 آوریل سال جاری میلادی) روی HBO MAX و سینماها برنامه‌ریزی شده است. حال به تازگی تهیه‌کننده این فیلم از جزئیات آن صحبت کرده‌است.

سری بازی‌های Mortal Kombat، در سبک مبارزه‌ای هستند و از خشونت بالایی بهره می‌برند. این سری در طول تاریخ صنعت بازی‌های ویدئویی فراز و نشیب‌های زیادی داشته اما همواره بازی‌های این مجموعه از کیفیت بالایی در سبک خود برخوردار بوده‌اند. طبیعتا موفقیت این سری باعث شده تا در سالیان گذشته فیلم و سریال‌های مختلفی از آن اقتباس شود. فیلم Mortal Komat به کارگردانی سیمون مک‌کوید، جدیدترین اقتباس سینمایی از این سری محسوب می‌شود که نزدیکی زمان انتشار قرار دارد. حال به همین مناسبت، تهیه‌کننده فیلم Mortal Kombat از مبارزات آن می‌گوید:

هر یک از مبارزات درون فیلم استایل و شخصیت منحصر به فرد خود را دارند. من نمی‌توانم به شما بگویم که مبارزات بین چه شخصیت‌هایی است اما مبارزات این فیلم یکی از بی‌رحمانه‌ترین و خشن‌ترین مبارزاتی است که تاکنون در فیلم‌ها مشاهده کرده‌ام و شما را شگفت‌زده خواهند کرد.

از بازیگران این فیلم مورد انتظار می‌توان به لودی لین در نقش لوکانگ، مهکارد بروس در نقش جکس، جسیکا مک‌نامی در نقش سونیا بلید، هیرویوکی سانادا در نقش اسکورپین، جاش لاوسون در نقش کینو، تادانوبو آسانو در نقش ریدن و جو تسلم در نقش ساب زیرو اشاره کرد.

مطالب مرتبط
منبع
Avatar

وحید گلباد

علاقمند به دنیای سینما و بازی همچنین مسلط به زبان انگلیسی، برای همین اخبار بازی های کامپیوتری رو پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *