رونمایی مایکروسافت از وبکم و محصولات جانبی مناسب کار

رونمایی مایکروسافت از وبکم و محصولات جانبی مناسب کار
رونمایی مایکروسافت از وبکم و محصولات جانبی مناسب کار

شرکت مایکروسافت که به تازگی لپ تاپ سرفیس لپ تاپ 4 را رونمایی کرد، در این بین چند محصول جانبی برای فعالیت های کسب و کاری رونمایی کرده که باید به وبکم، اسپیکر و برخی دیگر اشاره کرد. برای مشاهده ادامه مطلب با اعوجاج همراه باشید.

همه‌گیری کرونا باعث شد بسیاری از مشاغل سنتی تعطیل شده و جای خود را به مشاغل دورکاری بدهند. به همین خاطر ناگهان شاهد افزایش تقاضا برای خرید وبکم و افزایش قیمت این محصول جانبی بودیم. حالا مایکروسافت سرانجام دست به‌کار شده و وبکم مدرن و اسپیکر USB-C تازه خود را معرفی کرده است. شایعه وبکم مایکروسافت از سال‌ها پیش شنیده می‌شد و حالا سرانجام شاهد عرضه آن هستیم.

وب‌کم مایکروسافت برخلاف چیزی که برخی انتظار داشتند محصولی ساده و نسبتاً ارزان‌قیمت است. این وب‌کم وضوح 1080p داشته و قرار است از خردادماه با قیمت 69.99 دلار به بازار عرضه شود.

وبکم مدرن مایکروسافت خروجی 1080p HDR را با نرخ 30fps انجام می‌دهد و با درگاه USB-A و نه USB-C به لپ‌تاپ یا سیستم شما متصل خواهد شد. این وب‌کم متاسفانه یک مدل 4K شبیه سرفیس هاب 2 یست و همچنین در کما تعجب از فناوری ویندوز هلو برای تشخیص چهره هم پشتیبانی نمی‌کند.

محصولات جانبی مایکروسافت کاربردی تر از همیشه

رونمایی مایکروسافت از وبکم و محصولات جانبی مناسب کار
رونمایی مایکروسافت از وبکم و محصولات جانبی مناسب کار

وبکم مدرن در واقع یک وبکم بسیار ساده برای دانش‌آموزان، دانشجویان و کارمندان است که بتوانند کیفیت بالاتری را نسبت به وبکم لپ‌تاپ یا کامپیوتر خود تجربه کنند. مایکروسافت همچنین دکمه فیزیکی شاتر برای حریم خصوصی و یک نشان‌گر فعالیت LED نیز برای این وبکم در نظر گرفته است.

مایکروسافت همچنین یک اسپیکرفون جدید نیز معرفی کرده است. این اسپیکرفون بیشتر با هدف استفاده با سرویس مایکروسافت تیمز طراحی شده است و حتی یک دکمه فیزیکی برای اجرای پنل مدیریت تیمز هم دارد.  این اسپیکرفون دارای میکروفون‌های همه‌جانبه (Omni-directional) و قابلیت حذف نویز برای بهبود کیفیت صداست. دکمه‌های تنظیم صدا، قطع میکروفون و تماس هم روی آن به چشم می‌خورد.

طول این اسپیکر تنها 5 اینچ است و می‌توانید کابل USB-C را هم درون خود اسپیکر جای دهید. حتی یک کیس برای حمل آسان‌تر هم درون جعبه دستگاه قرار دارد. با این‌که این محصول با هدف برقراری تماس ساخته شده اما می‌توانید با آن موسیقی هم گوش کنید.

اسپیکرفون مدرن مایکروسافت خردادماه با قیمت 99.99 دلار عرضه خواهد شد.

منبع:

مطالب مرتبط

>