راهنمای Spider-Man: Miles Morales

راهنمای Spider-Man: Miles Morales
راهنمای Spider-Man: Miles Morales

در این مقاله آموزشی به راهنمای Spider-Man: Miles Morales و تمام نکاتی که باید هنگام تجربه این بازی انحصاری سونی به آن توجه داشته باشید، خواهیم پرداخت.

Traversal ستون اصلی گیم پلی در مایلز مورالس است، همانطور که در نسخه قبلی آن بود و در حالی که بازی را با یک آرسنال قابل اتکا از حرکات شروع می کنید ، باید برخی دیگر از مهارت های متمرکز بر پیمایش را نیز باز کنید که علاوه بر کار آمد بودن، گردش در منهتن کمی سرگرم‌کننده تر شود. برای این کار قابلیت هایی مانند Point Launch Boost و Quick Zip را سعی کنید را در اسرع وقت باز کنید.

مایلز از چند جهت با پیتر متفاوت است و بزرگترین آن ها تا کنون توانایی های الکتریکی مایلز است. حملات Venom وی بعد جدیدی را به مبارزه می افزاید و به شما این امکان را می دهد که آرسنال جدیدی از حرکت ها را در دسترس داشته و آسیب های مهلکی به دشمنان وارد کنید. اگرچه ممکن است به نظر برسد که توانایی های Venom او باید برای باس یا دشمنان سخت‌تر ذخیره شود ، اما در واقع بهتر است از حملات Venom در هر زمان استفاده کنید. به محض اینکه نوار آن ها شارژ شود، زمان آن رسیده است که حملات قوی تر خود را اجرایی کنید.

راهنمای Spider-Man: Miles Morales

یکی از مهارت های مهم که باید قفل گشایی آن را در ساعات اولیه بازی در اولویت قرار دهید، Energy Siphon است. با حمله به دشمنان و فرار از حملات در هنگام مبارزه ، نوار Venom مایلز به تنهایی پر می شود اما اگر قفل Energy Siphon را باز کرده باشید، میزان پر شدن آن نوار به میزان قابل توجهی افزایش می یابد. این قابلیت در سطح 3 تنها با یک امتیاز مهارت قابل باز شدن است و یکی از اولین مهارت های درخت مهارت بازی است. بنابراین در حالت ایده آل باید جزو اولین مهارت هایی باشد که شما قفل آن را باز می کنید.

یکی دیگر از قابلیت های عالی Venom Smash است که صرف نظر از زمان و نحوه استفاده از آن فوق العاده مفید است اما راه هایی برای به حداکثر رساندن مفید بودن آن وجود دارد. بهترین راه این است که آن را با Gravity Well ترکیب کنید. این ویژگی، همانطور که از نامش پیداست ، دشمنان مجاور را در میدان جاذبه خود می کشد و ترکیب آن با ونوم اسمش به سرعت می تواند روند یک مبارزه را تغییر دهد.

ارتقاء این ویژگی جاذبه چیزی است که باید در اولویت قرار دهید. این قابلیت حتی در ابتدایی ترین شکل خود یک ابزار فوق العاده مفید است، اما با قدرتمند شدن به طور فزاینده ای مفیدتر می شود.

نکات مهم بازی Spider-Man: Miles Morales

درخت مهارت مایلز تنها مکانی نیست که در آن مهارت های مایلز مورالس را باز خواهید کرد. پیتر ممکن است نیویورک را به طور موقت ترک کرده باشد اما او همچنان می خواهد اطمینان حاصل کند که تمرینات مایلز به عنوان مرد عنکبوتی بعدی ادامه پیدا می کند، بنابراین او چندین چالش را برای او بر عهده گذاشته است.

به غیر از توانایی های الکتریکی مایلز ، یکی دیگر از توانایی های فوق‌العاده مفید او که او را از مجموعه حرکات پیتر متمایز می کند استتار است که اساساً او را موقتا نامرئی می کند. این قابلیت کاربردهای زیادی دارد ، از برتری شما در بخش های مخفی کاری گرفته تا … اما می توانید از آن در مبارزه نیز استفاده کنید. به طور دقیق تر، اگر احساس می کنید که از نظر سلامتی ضعیف هستید و در تعداد زیادی از دشمنان غرق شده اید، استفاده از استتار و کمی دور شدن برای چند ثانیه گزینه خوبی است.

بیشتر بخوانید:
منبع
Avatar

وحید گلباد

علاقمند به دنیای سینما و بازی همچنین مسلط به زبان انگلیسی، برای همین اخبار بازی های کامپیوتری رو پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *