دانلود والپیپر اورجینال و زنده آیفون ۱۲ پرو مکس با کیفیت بالا

دانلود والپیپر اورجینال و زنده آیفون ۱۲ پرو مکس با کیفیت بالا
دانلود والپیپر اورجینال و زنده آیفون ۱۲ پرو مکس با کیفیت بالا

آیفون ۱۲ پرو مکس گران‌ترین و بزرگ‌ترین دستگاه در سری آیفون ۲۰۲۰ اپل محسوب می‌شود. مانند سایر مدل‌ها، این گوشی نیز از زبان طراحی جدیدی بهره می‌برد. ما در اعوجاج والپیپر یا تصویر زمینه آیفون ۱۲ پرو مکس را برای دانلود گذاشته ایم، پس با ما همراه باشید جهت دانلود والپیپر اورجینال و زنده آیفون ۱۲ پرو مکس با کیفیت بالا.

مثل همیشه، مدل‌های پرو اپل، انتخاب کاملا محتاطانه‌ای در رنگ‌ها ارائه می‌دهند. گزینه‌های رنگی امسال، شامل طلایی، نقره‌ای، گرافیتی و آبی اقیانوسی است. آیفون ۱۲ پرو مکس نسبت به مدل قبلی کمی بلندتر است، اما درعوض، باریکی بیشتری نیز نسبت به آن پیدا کرده است. این محصول ۲۲۸ گرم وزن دارد و رقیب نسبتا سنگینی است که به دستان بزرگ و توانمند برای نگهداری نیاز دارد. پهنای گوشی آیفون ۱۲ پرو مکس به‌حدی است شما با دو دست راحت‌تر می‌توانید آن را نگه دارید.

با در نظر گرفتن اینکه گوشی برداشت بصری فوق‌العاده‌ای دارد، ترکیب شیشه‌ی مات در عقب و فریم فلزی براق، سبب می‌شود که مخفی نگه داشتن آیفون ۱۲ پرو مکس در قالب یک محافظ ثانویه بسیار شرم‌آور و ناراحت کننده به نظر برسد. اما بدون شک چنین چیزی برای امنیت گوشی توصیه می‌شود و با توجه به قیمت آیفون ۱۲ پرو مکس شما می‌توانید از گوشی خود محافظت کنید.

آیفون ۱۲ پرو مکس هشت تصویر زمینه مختلف را در خود جای داده است. که این والپیپرها هم بصورت تصویر ساده و هم بصورت زنده یا متحرک می باشند. این تصاویر زمینه به صورت مستقیم از iOS 14.1 استخراج شده ا‌ند و کیفیتی کاملا مشابه با نسخه اصلی دارند.

والپیپرهای روشن آیفون ۱۲ پرو مکس

دانلود والپیپرهای روشن آیفون ۱۲ پرو مکس

تعداد والپیپر: ۴ عدد

حجم فایل: ۳.۹ مگابایت

والپیپرهای تیره آیفون ۱۲ پرو مکس

دانلود والپیپرهای تیره آیفون ۱۲ پرو مکس

تعداد والپیپر: ۴ عدد

حجم فایل: ۴.۳ مگابایت

والپیپر متحرک یا زنده آیفون ۱۲

دانلود والپیپرهای زنده آیفون ۱۲ پرو مکس

تعداد والپیپر: ۸ عدد

حجم فایل: ۵۲ مگابایت

منبع:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *