کلاب هاوس چیست؟

کلاب هاوس چیست؟
کلاب هاوس چیست؟

این روزها یکی از سؤال هایی که برای بسیاری از کاربران فضای مجازی مطرح می باشد، این سؤال است که «کلاب هاوس چیست؟». هرچند که بسیاری از ما تا این حد با کلاب هاوس (Clubhouse) آشنایی داریم که این برنامه یک شبکه اجتماعی جدید است و کاربران با کمک آن می توانند با یکدیگر صحبت کنند و به تعامل با یکدیگر بپردازند. در واقع این برنامه به کاربران امکان برقراری مکالمه ی صوتی می دهد. نه نیازی به تایپ کردن دارد، نه فرستادن عکس و نه تماس تصویری. در هر حالتی فقط می شنوید و صحبت می کنید.

کلاب هاوس یک شبکه اجتماعی جدید

اما شاید مواردی نیز وجود داشته باشد که از آن ها اطلاعی نداشته باشیم. همین عدم اطلاع می تواند ما را بیهوده درگیر برنامه ای کند که شاید اصلاً نتوانیم از آن استفاده کنیم! و یا شاید این جدیدترین برنامه ی شبکه های اجتماعی به صورتی طراحی شده باشد که اجازه ی استفاده از آن را نداشته باشیم! اصلاً به این فکر کرده اید که گوشی شما قابلیت استفاده از این برنامه را دارد یا نه؟

جدیدترین شبکه اجتماعی

کلاب هاوس برای چه گوشی هایی است؟

هر چند که برخی از نسخه های غیر رسمی این برنامه وجود دارند که با عنوان کلاب هاوس اندروید برای گوشی های اندروید وجود دارند. ولی طراحی این برنامه تنها برای گوشی های آیفون انجام شده است و با عنوان کلاب هاوس آیفون شناخته می شود. پس افرادی که گوشی های اندروید دارند اگر مایل به استفاده از آن هستند باید نسخه های غیر رسمی را دانلود کنند. البته استفاده از برنامه های غیر رسمی نیز مشکلات خودش را خواهد داشت که جزئی ترین آن ها وجود برخی از تغییرات با نسخه ی اصلی خواهد بود.

تبلیغات

کلاب هاوس برای همه قابل استفاده است؟

این که تصور کنید برای دانلود کلاب هاوس می توانید وارد برنامه فروش اپ شوید و پس از دانلود برنامه به راحتی با دیگران مکالمه صوتی برقرار کنید، اشتباه کرده اید. برای استفاده از ان باید چند مرحله را بگذرانید.

شروع کار با برنامه

نصب کلاب هاوس فقط به شما امکان می دهد علاقه خود را ثبت کنید و یک دسته را رزرو کنید. در واقع برای بهره مند شدن از امکان میزبانی و پیوستن به مکالمات صوتی با دیگر کاربران باید منتظر دعوت دیگران بمانید. پس پیش از آن که به دنبال نصب این برنامه باشید، این را در نظر بگیرید که آیا اصلاً نیازی به این شبکه اجتماعی خواهید داشت؟ برای شروع چه نوع مکالمه صوتی منتظر می مانید تا دعوت شوید؟

منبع:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *