سریع‌ترین روش باز کردن دوربین در اندروید

سریع‌ترین روش باز کردن دوربین در اندروید
سریع‌ترین روش باز کردن دوربین در اندروید

گوشی های هوشمند عکاسی را در زندگی روزمره آسان می کنند. با این حال بعضی لحظه ها خیلی زود می گذرند. ما سریع‌ترین روش باز کردن دوربین در اندروید را برای ثبت لحظات زودگذر به شما نشان می دهیم. دیگر هیچ لحظه ای را از دست ندهید.

بیشتر کاربران میانبر دوربین را در جایی آسان از صفحه‌ی اصلی برای راه اندازی سریع قرار می دهند. این روش خوبی است، اما تلفن اندروید شما احتمالا دو روش سریع‌تر برای باز کردن دوربین دارد.

دوربین را از صفحه قفل باز کنید

آموزش را با روش کمی سریع‌تر شروع می کنیم. بسیاری از دستگاه های اندرویدی یک میانبر مستقیم برای دوربین روی صفحه قفل دارند. می‌توانید بدون باز کردن کامل قفل دستگاه، مستقیم دوربین را باز کنید.

به عنوان مثال در اینجا می بینید که میانبر در گوشی های هوشمند سامسونگ گلکسی چگونه است. میانبر دوربین در گوشه سمت راست پایین قرار دارد.

سریع‌ترین روش باز کردن دوربین در اندروید

کافی است ایکون دوربین را به سمت چپ بکشید تا دوربین از سمت راست وارد صفحه شود.

سریع‌ترین روش باز کردن دوربین در اندروید

انجام شد! می توانید مرحله‌ ی باز کردن قفل را رد کنید و کمی سریع‌تر به دوربین برسید.

نکته: این کار امنیت صفحه قفل شما را دور نمی‌ زند. فقط دوربین را باز می کند. برای بستن دوربین باید قفل دستگاه را باز کنید.

سریع‌ترین روش باز کردن دوربین در اندروید با دکمه پاور

سریع‌ترین روش باز کردن دوربین در اندروید با دکمه پاور گوشی است. در این روش نیازی نیست صفحه را بکشید یا قفل را باز کنید. فوق العاده سریع است و دستگاه اندرویدی شما به احتمال زیاد از آن پشتیبانی می کند.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که دکمه پاور را دو بار فشار دهید. اگر دستگاه شما از این قابلیت پشتیبانی کند، دوربین بلافاصله باز می شود.

سریع‌ترین روش باز کردن دوربین در اندروید

مشغول هر کاری باشید، این روش جواب می دهد. چه در حال استفاده از برنامه‌ی دیگری باشید چه گوشی با قفل فعال در جیبتان باشد. فقط کافی است دکمه پاور را دو بار فشار دهید و دوربین را باز کنید. به همین سادگی.

نکته: این امر امنیت صفحه قفل شما را دور نمی‌ زند. فقط دوربین را باز می کند. برای بستن دوربین باید قفل صفحه را باز کنید.
هیچ چیز بدتر از این نیست که لحظه ای خاص را فقط چون نتوانستید دوربین را با سرعت کافی باز کنید، از دست بدهید. امیدواریم این نکات به شما کمک کند سریع‌تر باشید و دیگر هرگز از گرفتن یک عکس خاص جا نمانید.

بیشتر بخوانید:
منبع
Avatar

سوسن ربیعی

کارشناس زبان روسی همچنین عاشق تکنولوژی هستم و در وقت آزادم روسی تدریس می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *