انتشار تصویر و اطلاعاتی از گوشی Realme 9 Pro+

انتشار تصویر و اطلاعاتی از گوشی Realme 9 Pro+
انتشار تصویر و اطلاعاتی از گوشی Realme 9 Pro+

شرکت ریلمی بزودی از گوشی رده بالا جدید خود به نام Realme 9 Pro+ رونمایی خواهد کرد و اکنون تصویر و جزئیات جدیدی فاش شد.

انتشار تصویر و اطلاعاتی از گوشی Realme 9 Pro+، انتظار می‌رود که گوشی‌ساز چینی Realme به زودی گوشی‌های Realme 9، 9i، 9 Pro و 9 Pro+ را معرفی کند. اخیراً، مدل Pro+ چندین گواهینامه را دریافت کرده است که به معرفی زودتر اشاره دارد. اکنون، یک رندر مفهومی از Realme 9 Pro+ بر اساس برخی از شماتیک‌ها توسط کاربر Yash Purohit (از طریق – @yabhishekhd) ارائه شد. رندر به ما نگاه دقیق تری به گوشی می دهد و طراحی احتمالی آن را نشان می دهد.

طبق تصویر، Realme 9 Pro+ دارای یک پانل سوراخ بزرگ با طراحی حاشیه نازک حتی در پایین است. دارای یک دوربین سلفی تکی و یک گوشی در بالا. این یک سیستم دوربین سه گانه در پشت دارد که شبیه به دوربین سه گانه آیفون 13 پرو است، اما بسیار جعبه‌دارتر است. همچنین دارای فلاش LED در کنار لنز است. این گوشی هوشمند دارای دکمه پاور و دکمه تنظیم صدا در سمت راست است.

انتشار تصویر و اطلاعاتی از گوشی Realme 9 Pro+

انتشار تصویر و اطلاعاتی از گوشی Realme 9 Pro+

از آنجایی که این یک رندر مفهومی است، به خوانندگان خود می‌گوییم که آن را یک شایعه بدانند. با این وجود، اگر این گوشی با این طراحی عرضه شود، تا حدودی شبیه به سری قبلی Realme 8 خواهد بود.

به غیر از این، اخیراً گفته شده است که Realme 9 Pro و 9 Pro+ در فوریه امسال معرفی خواهند شد. این گوشی‌ها برای عرضه اولیه اروپایی و سپس بقیه بازارها تبلیغ می‌شوند. با توجه به مشخصات، انتظار می‌رود که Realme 9 Pro و Realme 9 Pro+ به ترتیب با تراشه مدیاتک Dimensity 810 و Dimensity 920 SoC عرضه شوند. بقیه مشخصات این سری هنوز مشخص نیست.

مطالب مرتبط
منبع
رحیمه جهاندار

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *