Pixel Fold گوگل شبیه گلکسی زد فولد 3 نیست

Pixel Fold گوگل شبیه گلکسی زد فولد 3 نیست
Pixel Fold گوگل شبیه گلکسی زد فولد 3 نیست

شرکت گوگل بزودی گوشی تاشو Pixel Fold را معرفی می کند و اکنون اطلاعاتی مربوط به طراحی آن فاش شد.

Pixel Fold گوگل شبیه گلکسی زد فولد 3 نیست، زمانی که در ماه نوامبر خبری منتشر شد مبنی بر اینکه گوگل کیبوش را روی پیکسل فولد قرار داده است، کمی تعجب آور بود. اما در اوایل سال جدید، تست بنچمارک Geekbench از دستگاهی به نام Google Pipit باعث شد که بار دیگر شایعات به چرخش درآیند. به نظر می‌رسد تراشه‌ای که دستگاه را تغذیه می‌کند منعکس کننده تراشه Tensor است که در داخل پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو با دو هسته 2.8 گیگاهرتزی، دو هسته با سرعت 2.25 گیگاهرتز و چهار هسته کارآمد با سرعت 1.8 گیگاهرتز یافت می‌شود. یک پردازنده گرافیکی Mali G78 گنجانده شده است.

Pixel Fold در ابتدا انتظار می‌رفت که شبیه به Samsung Galaxy Z Fold 3 باشد که مانند کتابی باز و بسته می‌شود و صفحه نمایش 7.6 اینچی به اندازه تبلت را پس از باز شدن کامل نشان می‌دهد. یک صفحه نمایش خارجی 6.2 اینچی روی جلد وجود دارد و هر دو صفحه نمایش گوشی هوشمند و تبلت با سرعت 120 بار در هر ثانیه (120 هرتز) به روز می شوند. اگر یک دستگاه تاشو هستید، چیزهای بسیار بدتری نسبت به گلکسی زد فولد 3 وجود دارد که می‌توانید آرزو کنید.

همانطور که قبلاً اشاره کردیم، روز چهارشنبه گوگل دومین نسخه بتای اندروید 12L (برای دستگاه های اندرویدی با صفحه نمایش بزرگتر) را منتشر کرد و حاوی تصاویر مخفی بود که به نظر می رسد Pixel Fold را در حالت بسته و باز نشان می دهد. این دو تصویر بخشی از یک نگاه متحرک به نحوه قرار دادن سیم کارت کاربران در گوشی هستند.

Pixel Fold گوگل شبیه گلکسی زد فولد 3 نیست

Pixel Fold گوگل شبیه گلکسی زد فولد 3 نیست
Pixel Fold گوگل شبیه گلکسی زد فولد 3 نیست


به نظر می رسد یکی از انیمیشن ها صفحه بیرونی Pixel Fold را با دکمه تنظیم صدا در سمت راست و لولا در سمت چپ نشان می دهد. سینی سیم کارت در پایین دستگاه قرار دارد. قسمت دیگری از انیمیشن، طراحی Pixel Fold را در هنگام باز نشان می دهد که نمایشگر بزرگ اندازه تبلت را در معرض دید قرار می دهد.
از آنجایی که این تصاویر در اولین نسخه بتا اندروید 12L وجود نداشت و در نسخه بتا دوم ظاهر شد، می‌توان فرض کرد که گوگل همچنان مشغول توسعه این گوشی است. یکی دیگر از مشاهدات انجام شده توسط 9to5Google اشاره می کند که تصاویر دستگاهی با نسبت تصویر 22.5:18 مانند Galaxy Z Fold 3 را نشان نمی دهند. در عوض، صفحه نمایش داخلی بزرگ تقریباً مربعی است که نسبت تصویر 8.4:9 Oppo Find N را به یاد می آورد.

اگر گوگل تاشویی را عرضه کند که قیمتی بین 1500 تا 1800 دلار داشته باشد، واقعاً باید روی کنترل کیفیت کار کند. در حال حاضر، این شرکت به دلیل تعداد اشکالات یافت شده در Pixel 6 Pro، تلفنی با قیمت 899 دلار و بالاتر، تحت فشار است. اگر گوگل بخواهد در این بخش از بازار گوشی های هوشمند جدی گرفته شود، نمی تواند یک سری مشکلات در پیکسل فولد داشته باشد.

منبع:

مطالب مرتبط

>