لانچر Bethesda.net در بهار سال جاری غیرفعال می شود

لانچر Bethesda.net در بهار سال جاری غیرفعال می شود
لانچر Bethesda.net در بهار سال جاری غیرفعال می شود

شرکت بتسدا که در حال حاضر زیرمجموعه مایکروسافت محسوب می شود، به تازگی خبر داده که لانچر Bethesda.net بهار امسال غیرفعال خواهد شد.

لانچر Bethesda.net در بهار سال جاری غیرفعال می شود، به گفته کمپانی مورد اشاره، از اوایل ماه آوریل بازیکنان این قابلیت را دارند تا اعتبار حساب خود را به حساب استیم خود منتقل کنند. اگر در حساب Bethesda.net لانچر بازی دارید، چیزی از حساب Bethesda.net از دست نخواهید داد.

بسیاری از بازی‌ها نیز ذخیره‌سازی می‌شوند و برخی از آنها به انتقال دستی نیاز دارند. برای بازی‌هایی که نیازمند انتقال دستی هستند، همچنان از ورود به سیستم Bethesda.net برای ورود به بازی استفاده خواهید کرد. حساب Bethesda.net شما از بین نخواهد رفت و همچنان در وب سایت و درون بازی قابل دسترسی خواهد بود.

لانچر Bethesda.net در آستانه توقف

kaUgeiuTmP4paCR0

بتسدا قصد دارد ماه آوریل جزئیات کامل نحوه انتقال را شرح دهد. تا ماه می، همچنان می‌توانید به بازی‌های خود در لانچر Bethesda.net دسترسی داشته باشید و آن‌ها را بازی کنید، اما Bethesda پیشنهاد می‌کند که فرآیند انتقال را به‌محض در دسترس بودن شروع کنید. ماه می دسترسی به کتابخانه در Bethesda.net را از دست نخواهید داد، فقط می توانید آنها را در Launcher اجرا کنید.

کسانی که کتابخانه Bethesda.net شما را به حساب Steam منتقل می کنند، باید مطمئن باشند که تمام موجودی های ارز مجازی و افزونه های بازی مانند DLC و پوسته های درون بازی به طور خودکار و همچنین سیوهای کامل، منتقل می شوند.

بازی هایی که دارای لیست دوستان Bethesda.net هستند پس از انتقال ادغام می شوند. این شامل عناوینی چون Fallout 76، Doom Eternal، Wolfenstein: Youngblood، The Elder Scrolls: Legends، Rage 2 و Deathloop می شود. برای کسب جزئیات بیشتر تا ماه آوریل باید منتظر ماند.

منبع:

مطالب مرتبط

>