اعلام تاریخ انتشار بازی Sniper Elite 5

اعلام تاریخ انتشار بازی Sniper Elite 5
اعلام تاریخ انتشار بازی Sniper Elite 5

استودیو Rebellion به تازگی تاریخ انتشار بازی Sniper Elite 5 مورد انتظار را اعلام کرد، عنوانی که سه ماه قبل رسما رونمایی شد.

اعلام تاریخ انتشار بازی Sniper Elite 5، در نسخه جدید این فرنچایز مخفی کاری برنامه ریزی شده بزرگترین و بهترین نقشه به کار گرفته شد تا بازیکنان یک تجربه جذاب داشته باشند. گفته شده در بازی Sniper Elite 5 بازیکنان شاهد نقاط نفوذی متعددی هستند که فراتر از قبل است.

از حالات بازی باید به بخش کوآپ، حالت بقا 3 نفره و بخش چندنفره با پشتیبانی از 16 نفر اشاره کرد. طبق اعلام استودیو Rebellion، این اثر مورد انتظار در تاریخ 26 می سال 2022 منتشر خواهد شد. به گزارش وب سایت یوروگیمر، پیش سفارش اکنون در سایت رسمی بازی فعال است.

بازی Sniper Elite 5 در نزدیکی عرضه

اعلام تاریخ انتشار بازی Sniper Elite 5

درباره داستان Sniper Elite 5 باید بیان داشت که نیروهای ایالات متحده در یک ماموریت مخفی کاری، جهت تضعیف دیواره آتلانتیک در سواحل بریتانیا، کارل (شخصیت اصلی بازی) با نیروهای مقاومت فرانسوی همراه می شود. او قرار است با همکاری نیروهای مقاومت از پروژه مخفی نازیها سردرآورده و به نابودی آن بپردازد. تا در نهایت پیش از حمله متفقین به اروپا، موجب اتمام جنگ شود. عملیات نازی ها کراکن نام داشته و کارل با ترور رهبران نازی این عملیات را نابود می سازد.

بازی مورد اشاره برنامه ریزی شده برای ایکس باکس وان، سری اس/ایکس، پلی استیشن 4، 5 و رایانه شخصی در 22 می منتشر شود.

مطالب مرتبط
منبع
رحیمه جهاندار

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *