بازی جدید Witcher بزودی معرفی خواهد شد

بازی جدید Witcher بزودی معرفی خواهد شد
بازی جدید Witcher بزودی معرفی خواهد شد

استودیو لهستانی سی دی پراجکت رد اعلام کرده که در حال توسعه یک عنوان جدید از Witcher است و در آینده شاهد رونمایی آن خواهیم بود.

بازی جدید Witcher بزودی معرفی خواهد شد، آخرین بار در سال 2015 بود که شاهد انتشار بازی The Witcher 3: Wild Hunt بودیم و پس از آن نسخه جدیدی در کار نبود تا رونمایی شود.

حال استودیو سی دی پراجکت رد اعلام کرده که نسخه جدید در دست توسعه قرار داشته و بزودی باید شاهد معرفی بازی جدید Witcher باشیم. بیش از یک دهه می شود که موتورگرافیکی REDengine تحت استفاده بوده و حال در همکاری بین اپیک گیمز و سی دی پراجکت رد، نسخه جدید با آنریل انجین 5 تحت توسعه است.

نسخه بعدی ویچر با گرافیکی بهتر از راه می رسد

با وجود این همکاری، بازی بعدی Witcher منحصر به فروشگاه‌های اپیک گیمز نخواهد بود و CDPR به استفاده از REDengine برای برخی از پروژه‌های فعلی، مانند نسخه بعدی Cyberpunk 2077 نیز ادامه خواهد داد. با این حال، CDPR به این نکته اشاره می کند که “هیچ جزئیات بیشتری مانند تاریخ زمانی توسعه یا تاریخ انتشار” در کار نیست تا به آن بپردازد. با توجه به طولانی بودن زمان توسعه بازی‌های CD Projekt Red، ممکن است مدتی طول بکشد تا جزئیات کافی کسب کنیم.

بازی جدید Witcher بزودی معرفی خواهد شد

دوره طولانی توسعه Cyberpunk 2077 را در نظر بگیرید، اولین بار در سال 2012 اعلام شد، در سال 2013 یک تیزر تریلر از آن منتشر شد و بارها به تعویق افتاد تا اینکه سرانجام در دسامبر 2020 عرضه شد. حتی پس از آن، انتقاداتی صورت گرفته و مشکلات فراوانی درباره این بازی گزارش شد که CD Projekt Red هنوز پس از گذشت یک سال کامل از عرضه، در حال رفع مشکلات است.

رادک گرابوفسکی، مدیر روابط عمومی جهانی CDPR در توییتر گفته است، بعدها اطلاعات بیشتری اعلام می شود.

منبع:

مطالب مرتبط

>