سونی همچنان به بازی های داستانی تک نفره اهمیت می دهد

سونی همچنان به بازی های داستانی تک نفره اهمیت می دهد
سونی همچنان به بازی های داستانی تک نفره اهمیت می دهد

پس از این که استودیو Haven توسط سونی خریداری شده و تا سال 2026 بیش از 10 بازی لایو سرویس در راه است، اکنون مدیر بخش استودیوهای پلی استیشن صحبت هایی درباره عناوین تک نفره داشت.

سونی همچنان به بازی های داستانی تک نفره اهمیت می دهد، هرمان هالست در مصاحبه ای با سایت GamesIndustry.biz بیان داشت که این شرکت به بازی های داستانی تک نفره اهمیت داده و قصد ندارد آن را کنار بگذارد. او اظهار داشته:

“ما به ساخت عناوین تک نفره همانند Ghost of Tsushima، The Last of Us و Horizon Forbidden West ادامه خواهیم داد. ما همچنین روی عناوین لایو سرویس تمرکز داشته و به سرمایه گذاری روی آن ادامه می دهیم. زیرا یک تجربه فوق العاده بوده و به ما اجازه خواهد داد دنیای بزرگتری ایجاد کرده و ارتباط معنادارتری داشته باشیم.”

سونی به بازی های تک نفره علاقمند است

سونی همچنان به بازی های داستانی تک نفره اهمیت می دهد

سونی پیشتر اعلام داشته که در نظر دارد تا سال 2026 بیش از 10 بازی لایو سرویس ارائه خواهد داد. جیم رایان مدیرپلی استیشن هم در ماه ژانویه به این موضوع اشاره کرده است. جیم رایان در آن زمان اظهار داشت که این کمپانی سرمایه گذاری بزرگی روی عناوین لایو سرویس خواهد داشت.

در سال های گذشته سونی استودیوهای مختلفی خریداری کرده که باید به استودیو Haven اشاره کرد. این استودیو را جید ریموند از توسعه دهندگان اسیسنز کرید و واچ داگز تاسیس کرد و اکنون هم بازی جدیدی چندنفره AAA برای پلی استیشن 5 در دست توسعه دارد. پیشتر بود که ریموند اظهار داشت این عنوان پیشرفت بسیاری در مراحل توسعه آن پیش آمده است. انتظار داریم که بزودی جزئیات بیشتری دردسترس قرار گیرد.

منبع:

مطالب مرتبط

>