راکستار اشتراک جدید GTA Online را رونمایی کرد

راکستار اشتراک جدید GTA Online را رونمایی کرد
راکستار اشتراک جدید GTA Online را رونمایی کرد

شرکت راکستار تصمیم گرفت تا اشتراک جدیدی را برای بازی GTA Online رونمایی کند. سرویسی که شامل کنسول پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس/اس می شود.

راکستار اشتراک جدید GTA Online را رونمایی کرد، اشتراک جدید راکستار +GTA نام داشته و از 29 مارس دردسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت. بازیکنان برای آن باید تنها ماهانه 6 دلار هزینه کنند. گفته شده قابلیت و مزایای متعددی در اختیار بازیکنان نسخه های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس/اس قرار می گیرد.

این شرکت در بیانیه خود اعلام کرد:

” ماهانه اعضای این اشتراک در مزبانک خود 500 هزار دلار پول رایج بازی را دریافت می کنند. همچنین می توانند ملک و املاکی را در شهر لوس سانتوس خریداری کنند. همچنین تخفیف هایی برای ارتقا اتومبیل و شخصیت ها هم برای اعضا تدارک دیده شد.”

از اشتراک GTA online رونمایی شد

راکستار اشتراک جدید GTA Online را رونمایی کرد

برای ثبت نام در این اشتراک باید یا بازی GTA Online و یا GTA V را خریداری کنید. در اخباری مرتبط این بازی در سال 2013 برای پلی استیشن 3 و ایکس باکس 360 منتشر گشت و سپس سال 2014 به کنسول پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان آمد. در سال 2015 نیز راکستار تصمیم گرفت بازی را برای رایانه شخصی ارائه دهد.

حال با گذشت 9 سال از زمان لانچ نسخه اول GTA V، نسخه نسل نهمی دردسترس قرار گرفت. این شرکت با انتشار نسخه نسل نهمی سعی کرده به انتظار طرفداران پایان دهد و یک اثر بهبودیافته در گرافیک و گیم پلی به مخاطبان ارائه دهد. به تازگی کانال یوتیوب ElAnalistaDeBits نسخه کنسولی نسل نهمی GTA V را بررسی کرده و گزارشی درباره آن منتشر نمود. نتیجه عملکرد نشان داده که نسخه ایکس باکس نسل نهمی GTA V چندان جالب نبوده و از مشکلاتی رنج می برد. این در حالی است که نسخه نسل نهمی پلی استیشن عملکرد بهتری دارد.

پیش از انتشار راکستار اعلام کرده بود که دو نسخه ایکس باکس و پلی استیشن نسل نهمی یکسان بوده و تفاوتی نخواهد داشت. پیش از لانچ اطلاعاتی درباره حالت گرافیکی نسل نهمی GTA V منتشر شد که باید به حالت Fidelity اشاره کرد. این حالت رزولوشن 4K به همراه نرخ فریم 30Fps را با ریتریسینگ به همراه دارد. بنابراین بازیکنان وضوح بالا را در کنار فریم نه چندان جذاب مشاهده خواهند کرد.

مطالب مرتبط

>