هزینه 10 میلیون دلاری بازی Guardians of the Galaxy برای مایکروسافت

هزینه 10 میلیون دلاری بازی Guardians of the Galaxy برای مایکروسافت
هزینه 10 میلیون دلاری بازی Guardians of the Galaxy برای مایکروسافت

طی گزارش جدیدی که منتشر شد، مایکروسافت برای حضور بازی Guardians of the Galaxy  در گیم پس بیش از 5 تا 10 میلیون دلار هزینه کرده است.

هزینه 10 میلیون دلاری بازی Guardians of the Galaxy برای مایکروسافت، دیوید گیبسون تحلیلگر ارشد MST معتقد بوده اسکوئرانیکس هزینه 5 تا 10 میلیون دلاری از مایکروسافت برای حضور بازی خود در گیم پس پرداخت نمود. گیبسون از آنجایی که بیشتر تحلیل هایی پیرامون شرکت ژاپنی اسکوئرانیکس انجام می دهد و تاکنون هم سابقه درخشانی داشته، احتمالا گفته درستی داشته است.

وی 15 سال در حوزه تحلیل عملکرد شرکت اسکوئرانیکس فعالیت کرده و این آمار نیز طبق مذاکرات این شرکت با دیگران آشکار شده و انتظار داریم صحت داشته باشد. مایکروسافت همیشه آمار پیرامون گیم پس را ارائه نمی دهد، بنابراین به سختی می توان پیش بینی درباره گفته گیبسون داشت.

پیشتر کریس چارلا از وبلاگ ایکس باکس به مناسبت نه سالگی ID@Xbox، مایکروسافت از زمان راه اندازی گیم پس تاکنون صدها میلیون دلار به کمپانی های ناشر پرداخت کرد. بازی Guardians of the Galaxy ماه فوریه به گیم پس آمد و بعید نیست که چنین رقمی از سوی مایکروسافت هزینه شده باشد.

بازی Guardians of the Galaxy با هزینه بالا به گیم پس افزوده شد

هزینه 10 میلیون دلاری بازی Guardians of the Galaxy برای مایکروسافت

این شرکت ردموندی همیشه درصدد بوده تا به موفقیت محصولاتش برسد. گیم پس هم یکی از سرویس های اشتراکی بوده که محبوبیت بالایی دارد. در اخباری مرتبط جف گراب در برنامه Grubbsnax مطرح کرده که مایکروسافت علاقمند به ساخت فالوت نیووگاس 2 است و سابقه درخشان این خبرنگار در حوزه صنعت بازی همیشه موجب شده تا پیش بینی های دقیقی داشته باشد.

وی بیان داشت که مایکروسافت به دنبال ساخت Fallout: New Vegas 2 بوده و در حال حاضر اطلاعات خاصی وجود ندارد تا به آن اشاره کرد. از آنجایی که بتسدا و آبسیدین زیربرند مایکروسافت هستند، این شرکت اگر تمایلی داشته باشد قطعا عملی خواهد شد. البته بدیهی است که دنباله Fallout: New Vegas معرفی شد و از زمانی که ردموندی ها ZeniMax Media را تصاحب کردند برنامه‌ای برای آن داشتند.

در حال حاضر استودیو آبسیدین روی پروژه بازی Aowed مشغول کار بوده که تا سال 2023 منتشر نمی شود. مشخص نیست توسعه بازی Fallout: New Vegas 2 آغاز شده یا اینکه هنوز عملی انجام نگرفته است. به هر حال باید منتظر اطلاعات بیشتر و دقیق باقی ماند. بتسدا پروژه های بزرگی در سر دارد و مایکروسافت نیز همسو این کمپانی است.

به هر حال هزینه کردن مایکروسافت عجیب نیست و این کمپانی همیشه سعی دارد تا با هزینه های هنگفت به موفقیتی دست یابد.

مطالب مرتبط

>