بهترین و پرسودترین نهال‌های گردو خوشه ای که میتوانید در هر شهری بکارید چیست؟

بهترین و پرسودترین نهال‌های گردو خوشه ای که میتوانید در هر شهری بکارید چیست؟
بهترین و پرسودترین نهال‌های گردو خوشه ای که میتوانید در هر شهری بکارید چیست؟

نهال گردو خوشه ای یکی از بهترین ارقام نهال گردو در مناطق معتدل، گرمسیری و حتی سردسیری و کوهستانی به حساب میاید. این ارقام سازگاری بسیار عالی و همچنین محصول دهی بسیار بالایی را به همراه دارند. این موضوع نشان میدهد؛ خرید نهال گردو خوشه ای اصلاح شده و کاشت آن در باغ؛ سودآوری بسیار عالی را برای شما به همراه خواهد داشت. با ما همراه باشید تا بهترین ارقام نهال گردو خوشه ای اصلاح شده از نظر جهاد کشاورزی را به شما معرفی نماییم.

نهال گردو خوشه ای چه فرقی با سایر ارقام نهال گردو دارد؟

مهم ترین تفاوت ارقام نهال گردو خوشه ای با سایر ارقام نهال گردو؛ نحوه باردهی آنها است. باردهی این درختان به صورت دسته‌هایی 10 تا 20 عددی در کنار یکدیگر انجام میشود. این موضوع سهولت در برداشت و همچنین افزایش باردهی را برای شما باغداران به همراه خواهد داشت. درختان گردو خوشه ای به سرعت باردهی خود را آغاز میکنند. و با رسیدن به سن بلوغ در سنین 3 تا 5 سالگی؛ این باردهی به میزان حداکثری خود میرسد.

چرا باید نهال گردو اصلاح شده بخریم؟

خرید نهال گردو خوشه ای اصلاح شده به دلیل باردهی بیشتر و همچنین قدرت رشد بالاتر و سازگاری بهتری که با تمامی نقاط کشورمان دارد؛ از سوی نهالستان پالیز توصیه میشود.

ارقام نهال گردو اصلاح شده؛ پایه پیوندی به دلیل اصلاحاتی که توسط نهالستان پالیز برروی آنها اعمال میشود. دچار تغییرات ژنتیکی مثبت برروی نهال‌ها شده؛ باردهی درختان به صورت منظم و هرساله و با کیفیت بالاتری انجام خواهد شد. حجم محصول دهی این درختان تا 2 برابر افزایش یافته و عمر اقتصادی آنها به بیش از 100 سال میرسد. درختان گردو اصلاح شده در برابر آفات و بیماری‌ها؛ مقاومت بسیار عالی از خود نشان میدهند. از این رو کارشناسان ما در نهالستان پالیز؛ خرید نهال گردو خوشه ای اصلاح شده را برای کاشت در اکثر نقاط کشور توصیه میکنند.

بهترین نهال‌های گردو خوشه ای اصلاح شده در هر شهری کدامند؟

نهالستان‌های متعددی اقدام به اصلاح و تولید انواع ارقام نهال گردو خوشه ای نموده اند. در این بین برخی از ارقام خاص قادرند با سازگاری حداکثری؛ بیشترین سودآوری را برای شما به همراه داشته باشند. شما میتوانید نهال گردو خوشه ای اصلاح شده خود را با توجه به شرایط آب وهوایی منطقه تان از بین ارقام زیر انتخاب کنید:

 • نهال گردو ژنوتیپ پالیز تیپ 4 معتدل
 • نهال گردو ژنوتیپ پالیز تیپ 5 خشک و نیمه خشک
 • نهال گردو ژنوتیپ پالیز تیپ 6 گرمسیری
 • نهال گردو ژنوتیپ پالیز تیپ 7 سردسیری
 • نهال گردو ژنوتیپ پالیز تیپ 8 دوبار گل
 • نهال گردو ژنوتیپ پالیز تیپ 9 کوهستانی
 • نهال گردو ژنوتیپ مراغه
 • نهال گردو یالووا ترکیه
 • نهال گردو ژنوتیپ برتر
 • نهال گردو اسرائیلی
 • نهال گردو فرنور پیوندی
 • نهال گردو چندلر پیوندی

برای انتخاب و خرید نهال گردو ابتدا از آب وهوا و شرایط اقلیمی و همچنین ارتفاع از سطح دریای منطقه باغ خود آگاه شده و سپس با توجه به نحوه سازگاری و میزان باردهی درختان؛ بهترین و پرسودترین درخت گردو خوشه ای اصلاح شده را در باغ خود انتخاب کنید.

بهترین نهال گردو اصلاح شده

معرفی جامع ترین مرکز فروش انواع ارقام نهال گردو در کشور.

نهالستان پالیز با مدیریت جناب آقای سعید قاسمی؛ بزرگترین و مجهزترین نهالستان تخصصی گردو در سرتاسر کشور است. این مرکز دارای مجوزهای معتبر و رسمی از جمله گواهی رسمی؛ شناسنامه معتبر و تاییدیه از جهاد کشاورزی و مجوز از موسسه ثبت نهال و بذر میباشد.

نهالستان پالیز با توجه به آخرین یافته‌های باغداری و همچنین با بهره‌گیری از نیروی متخصص و حرفه ای؛ بهترین ارقام نهال گردو خوشه ای اصلاح شده را تولید میکند.

از سایر خدمات این مرکز میتوان به ارائه مشاوره تخصصی بیماری شناسی و افات زیر نظر اساتید مجرب گیاهشناسی اشاره نمود.

همچنین در صورت درخواست شما باغداران محترم؛ باغداران حرفه ای ما به صورت حضوری در محل باغ شما حضور یافته و کلیه اقدامات مربوط به احداث و راه‌اندازی باغ گردو را از 0 تا 100 به انجام میرسانند.

سایت پالیز https://paliznahal.ir/ جامع ترین اطلاعات درباره نحوه احداث باغ و نگهداری از کلیه ارقام نهال میوه را دارا میباشد. برای کسب اطلاعات بیشتر؛ سایر مقالات ما را در سایت پالیز مطالعه فرمایید.

نهالستان گردو

نتیجه گیری

همانطور که دانستید خرید نهال گردو خوشه ای اصلاح شده؛ بهترین انتخاب برای احداث باغ در سرتاسر شهرهای کشورمان به حساب میاید. شما باید پیش از انتخاب بهترین رقم؛ از شرایط آب وهوایی و اقلیمی در باغ آگاه شده و ارتفاع از سطح دریای باغ را بدست آورید. با مطالعه اطلاعات محصول در سایت پالیز paliznahal.ir از شرایط سازگاری هر رقم؛ همچنین میزان باردهی و عمر اقتصادی آنها آگاه شوید. در مرحله بعد میتوانید از مشاوره‌های رایگان کارشناسان ما در نهالستان پالیز بهره‌مند شوید. با تماس تلفنی؛ آنلاین و یا به صورت حضوری با کارشناسان باغداری ما در نهالستان پالیز در ارتباط باشید. تا آنها بهترین رقم گردو خوشه ای اصلاح شده را با توجه به منطقه و باغتان به شما معرفی کنند.

پس از ثبت سفارش خرید؛ نهال‌های گردوی شما در اسرع وقت و با بسته بندی استاندارد به همراه گارانتی معتبر 2 ساله؛ شناسنامه معتبر و گواهی سلامت؛ کارت قرنطینه و گواهی عاری از آفات؛ از سوی نهالستان پالیز برای شما باغداران محترم در سرتاسر کشور ارسال میشوند.

شماره تماس : واحد پشتیبانی و فروش نهالستان پالیز  09144501008 – 09144501007

آدرس دفتر : آذربایجان غربی، میاندوآب، خیابان 24 متری فرهنگیان شرکت پالیز

آدرس گلخانه : آذربایجان غربی، شهرستان میاندوآب؛ کمربندی شمالی؛ میدان ولایت؛ اتوبان ولایت

بیشتر بخوانید:
منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *