آپدیت روز نخست بازی  God of War Ragnarök و حل مشکلات بسیار

آپدیت روز نخست بازی  God of War Ragnarök و حل مشکلات بسیار
آپدیت روز نخست بازی  God of War Ragnarök و حل مشکلات بسیار

شرکت سونی به تازگی بازی  God of War Ragnarök را منتشر کرد و به زودی آپدیت روز اولی را منتشر خواهد کرد که مشکلات بسیاری حل می شود.

آپدیت روز نخست بازی  God of War Ragnarök و حل مشکلات بسیار، پچ یادداشت ها که در زیر به طور کامل بازنشر می شوند، شامل بیش از 160 اصلاح برای بازی PS5 و PS4 است که در روز چهارشنبه منتشر می شود.

برای بازیکنانی که نگران اسپویلر هستند، یادداشت ها حاوی نام جستجو، موجودات و توانایی ها هستند. “ما قویاً شما را تشویق می کنیم که این پچ را دانلود کنید تا مطمئن شوید هنگام بازی در 9 نوامبر بهترین تجربه ممکن را خواهید داشت!” استودیو سانتا مونیکا گفت.

بازی  God of War Ragnarök

این استودیو اخیرا لیست کامل حالت های گرافیکی موجود برای God of War Ragnarök و همچنین بیش از 70 ویژگی دسترسی را تایید کرده است.

ما نوشتیم: “God of War Ragnarök یک بازی فوق العاده خاص است.” «از جهاتی که تعداد کمی از نسخه‌های منتشر شده حیاتی است. با اجراهای جذابی که داستانی شگفت‌انگیز را به یک بازی پایانی شگفت‌انگیز منتقل می‌کند، این یک بازی است که تمام آنچه را که در نظر دارد با بالاترین استاندارد کامل انجام می‌دهد.»

در زمان انتشار، این بازی در سایت متاکریتیک، امتیاز 94 را به خود اختصاص داده است که آن را به دومین عنوان جدید سال تبدیل کرده است.

بیشتر بخوانید:
Avatar

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *