روش تشخیص گل ها و گیاهان مختلف با دوربین آیفون

روش تشخیص گل ها و گیاهان مختلف با دوربین آیفون
روش تشخیص گل ها و گیاهان مختلف با دوربین آیفون

اگر به دنبال راهی آسان برای شناسایی گونه‌ های گیاهان و گل‌ ها بدون رفتن سراغ کتاب های قطور گیاه شناسی هستید، از آیفونتان استفاده کنید. با روش تشخیص گل ها و گیاهان مختلف با دوربین آیفون همراه باشید

شما حتی نیازی به خرید اپلیکیشن ندارید، زیرا از iOS 15 به بعد، نرم‌افزار اپل قابلیتی به نام Visual Lookup است که همان کاری را که شما نیاز دارید انجام می دهد.

از زمان iOS 15، اپل در Machine Learning پیشرفت های زیادی داشته و آنها را در برنامه Photos استوک به کار برده است تا آیفون شما را در تشخیص محتویات تصاویری که می گیرید هوشمندتر کند.

این بدان معناست که برنامه Photos می‌ تواند اشیای مختلف، نشانه‌ ها، حیوانات، کتاب‌ ها، گیاهان، آثار هنری و موارد دیگر را در کتابخانه تصویر شما شناسایی کند و سپس اطلاعاتی را در مورد آنها از وب ارائه دهد.

مراحل زیر به شما نشان می دهد که چگونه می توانید از Visual Lookup برای دریافت اطلاعات طبقه‌بندی گیاهان و گل ها هر زمان که به یکی از آنها برخورد کردید که نمی شناسید، استفاده کنید. بیایید روش تشخیص گل ها و گیاهان مختلف با دوربین آیفون را ببینیم.

1- برنامه Photos را در آیفون باز کنید و عکسی را با موضوعی کاملا مشخص مانند گل یا حیوان انتخاب کنید.

2- آیکون اطلاعات (“i“) در پایین صفحه را بررسی کنید. اگر ستاره کوچکی روی آن است، روی آن ضربه بزنید. این نشان می دهد یک Visual Lookup وجود دارد که می توانید آن را بررسی کنید.

3- روی آیکون کوچک در مرکز عکس ضربه بزنید تا نتایج جستجوی Lookup ظاهر شود.

عکس ها

روش تشخیص گل ها و گیاهان مختلف با دوربین آیفون را یاد گرفتید. نتایج جستجوی Visual Lookup شامل Siri Knowledge، تصاویر مشابه موجود در وب و سایر منابع آنلاین اطلاعات است. توجه داشته باشید که Visual Lookup بسته به منطقه شما، محدودیت هایی در دسترسی دارد.

روش تشخیص گل ها و گیاهان مختلف با دوربین آیفون به این ترتیب است. برای مشاهده قابلیت های دیگر دوربین آیفون، چگونه از تایمر دوربین آیفون استفاده کنیم را ببینید.

مطالب مرتبط
منبع
Avatar

سوسن ربیعی

کارشناس زبان روسی همچنین عاشق تکنولوژی هستم و در وقت آزادم روسی تدریس می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *