دموی بازی Outriders بیش از دو میلیون بار دانلود شده است

دموی بازی Outriders بیش از دومیلیون بار دانلود شده است
دموی بازی Outriders بیش از دومیلیون بار دانلود شده است

طبق جدیدترین اخبار منتشر شده، دموی بازی Outriders بیش از دومیلیون بار دانلود شده است. بازی اکشن جدید شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) که توسط استودیو People Can Fly توسعه داده شده است.

پس از تاخیرهای فراوان بازی Outriders بالاخره در نزدیکی انتشار قرار گرفته است. استودیوی سازنده تصمیم گرفته تا با عرضه دمویی برای بازی هم بازیکنان را با آن آشنا کند و هم از مشکلات این عنوان در ابتدای کار آگاه شود. فارغ از کیفیت دموی بازی به نظر می‌رسد که تعداد قابل توجهی آن را تجربه کرده‌اند.

دموی بازی در تاریخ 25 فوریه در دسترس قرار گرفت و شرکت اسکوئر انیکس در حساب کاربری ردیت این عنوان بیان کرده که تاکنون بیش از 2 میلیون نفر آن را دریافت کرده‌اند. همچنین در ادامه عنوان کرد که به روزرسانی برای این دمو در نظر گرفته شده است که مشکلات آن را نظیر باگ‌ها، بخش فنی و… بهبود خواهد داد.

بازی Outriders در تاریخ پنجشنبه 12 فروردین 1400 ( یکم آوریل 2021) برای کنسول‌های نسل هشتم و نهمی پلی‌استیشن و اکس‌باکس، رایانه‌های شخصی و پلتفرم استریمینگ استیدیا منتشر خواهد شد. نسخه دموی بازی به جز استیدیا برروی پلتفرم‌های ذکر شده قابل تجربه است.

منبع:

مطالب مرتبط

>