کوالکام بزودی پردازنده اسنپدراگون 888 لایت را معرفی می کند

کوالکام بزودی پردازنده اسنپدراگون 888 لایت را معرفی می کند
کوالکام بزودی پردازنده اسنپدراگون 888 لایت را معرفی می کند

شرکت کوالکام پیشتر پردازنده پرچمدار اسنپدراگون 888 را معرفی کرد و حال گفته می شود بزودی باید شاهد رونمایی نسخه ضعیف‌تر تحت عنوان اسنپدراگون 888 لایت باشیم. برای کسب جزئیات بیشتر درباره اسنپدراگون 888 لایت با اعوجاج همراه باشید.

کوالکام هر سال به معرفی پردازنده های مختلفی می پردازد که از مدل پرچمدار گرفته تا میان رده. طی ماه های گذشته نیز شاهد معرفی مدل‌های سطح بالا اسنپدراگون 888 و 870 بودیم. مدل 870 در واقع همان 865 پلاس است که با عنوانی دیگر رونمایی شده و ویژگی‌های قابل توجه دارد.

اسنپدراگون 888 لایت کوالکام در راه است

یکی از افشاگران صنعت به نام Roland Quandt فاش کرده که بزودی کوالکام پردازنده اسنپدراگون 888 لایت را معرفی می کند. این چیپ به شماره مدل SM8325 بوده و تقریبا کمی نسبت به مدل اصلی ضعیف تر است و در پرچمداران اقتصادی قطعا جای می گیرد. متاسفانه نسخه لایت اسنپدراگون 888 فاقد شبکه 5جی بوده و افراد باید برای خرید پرچمدار اقتصادی باید به سراغ اسنپدراگون 870 بروند که چیپ سطح بالا و با قابلیت پشتیبانی شبکه 5جی است.

اطلاعات بیشتری در کار نیست و بهتر بوده منتظر ماند تا مشخص شود کوالکام بزودی چگونه پردازنده ای را معرفی و عرضه می کند. این چیپ بی‌شک در گوشی های شرکت شیائومی و برخی برندهای دیگر تعبیه خواهد شد.

مطالب مرتبط

>