بازی Ghostwire: Tokyo در ابتدا قرار بود The Evil Within 3 نام داشته باشد

بازی Ghostwire: Tokyo در ابتدا قرار بود The Evil Within 3 نام داشته باشد
بازی Ghostwire: Tokyo در ابتدا قرار بود The Evil Within 3 نام داشته باشد

یکی از عناوین مورد انتظار سال 2022 بازی Ghostwire: Tokyo شرکت بتسدا است که به تازگی جزئیات تازه از آن منتشر شد.

بازی Ghostwire: Tokyo در ابتدا قرار بود The Evil Within 3 نام داشته باشد، هفته گذشته، Bethesda سرانجام یک تریلر طولانی برای بازی Ghostwire: Tokyo منتشر کرد. این بازی یک تجربه اکشن ترسناک اول شخص ارائه می دهد که در 25 مارس 2022 برای رایانه های شخصی و پلی استیشن 5 ارائه خواهد شد.

با وجود این واقعیت که مایکروسافت اکنون مالک Bethesda است و توسعه دهنده ژاپنی Tango Gameworksوظیفه ساخت را برعهده دارد، دارندگان Xbox Series X|S باید تا انتشار یک سالی منتظر باشند. برای اینکه قرارداد انحصاری به پایان برسد، درست مانند Deathloop این مدت زمان باید سپری شود. انتظار می رود که هر دو بازی پس از پایان انحصار در کتابخانه گیم پس ایکس باکس دردسترس قرار گیرد.

بازی Ghostwire: Tokyo یک اثر جدید از Tango Gameworks

بازی Ghostwire: Tokyo در ابتدا قرار بود The Evil Within 3 نام داشته باشد

به تازگی گزارشی منتشر شد که نشان داد Tango Gameworks قصد داشت بازی Ghostwire: Tokyo به عنوان بخشی از سری The Evil Within منتشر کند و آن را با نام The Evil Within 3 رونمایی نماید.

قبل از Ghostwire: Tokyo، استودیو تانگو گیم ورکز تنها به ساخت سری The Evil Within پرداخت و هیچ بازی دیگری ارائه نداد. برای یک استودیو خوب است که فرنچایزهای دیگر را توسعه دهد زیرا باعث ایجاد خلاقیت می شود. با قضاوت بر اساس گیم پلی، Ghostwire: Tokyo از جلوه های بصری گرفته تا گیم پلی یک عنوان متحول شده است.

منبع:

مطالب مرتبط

>