نسخه پلی استیشن 4 بازی Gran Turismo 7 دو دیسک دارد

نسخه پلی استیشن 4 بازی Gran Turismo 7 دو دیسک دارد
نسخه پلی استیشن 4 بازی Gran Turismo 7 دو دیسک دارد

بازی Gran Turismo 7 یک اثر ریسینگ بوده که در آینده نزدیک منتشر خواهد شد و انحصاری کنسول های پلی استیشن است.

نسخه پلی استیشن 4 بازی Gran Turismo 7 دو دیسک دارد، در حالی که می دانیم نسخه پلی استیشن 5 بازی ریسینگ یک دیسک دارد، به تازگی مشخص شد نسخه پلی استیشن 4 در دو دیسک عرضه خواهد شد.

طرفداران این بازی شبیه ساز ریسینگ سخت در انتظار انتشار آن هستند تا به تجربه گیم پلی هیجان انگیز Gran Turismo 7 پرداخته و با جدیدترین اتومبیل های روز دنیا به رقابت با رقبا بپردازند.

بازی Gran Turismo 7 با حجم بالایی همراه است

نسخه پلی استیشن 4 بازی Gran Turismo 7 دو دیسک دارد

استودیو پولیفونی دیجیتال سخت در تلاش است تا نسخه جدید را با بهبود گرافیکی و گیم پلی ارائه دهد. حتی پیشتر شاهد رونمایی از هوش مصنوعی این عنوان بودیم که خیره کننده به نظر می رسید. از آنجایی که بازی Gran Turismo 7 یک اثر کوچکی نیست، بنابراین باید انتظار حجم بالایی بود.

اخیرا فروشگاه PlayStation Direct تصمیم گرفته این بازی را در نسخه فیزیکی به فروش برساند و مشخص ساخته که دو نسخه چند دیسک دارند. البته تک دیسک بودن نسخه پلی استیشن 5 به معنای کم حجم بودن نیست و این کنسول از درایو Ultra HD Blue-ra پشتیبانی کرده که موجب می شود دیسک های با ظرفیت بالاتری را دربرگیرد.

طبق اطلاعات ارائه شده حجم بازی 110 گیگابایت بوده و صدها اتومبیل و پیست مسابقه در این عنوان گنجانده شد. بازی Gran Turismo 7 در چهارم مارس سال جاری عرضه می شود.

منبع:

مطالب مرتبط

>