بازی Destiny 2 از Steam Deck پشتیبانی نمی کند

بازی Destiny 2 از Steam Deck پشتیبانی نمی کند
بازی Destiny 2 از Steam Deck پشتیبانی نمی کند

کنسول دستی گیمینگ Steam Deck شرکت والوو پیشتر عرضه شد و دستگاهی است که بازی های استیم را می توان روی آن اجرا کرد.

بازی Destiny 2 از Steam Deck پشتیبانی نمی کند، عناوینی که روی این کنسول قابل اجراست در حقیقت همان بازی های رایانه شخصی هستند. پیشتر مشخص شد بازی های جدیدی مانند Elden Ring از این کنسول پشتیبانی می کنند اما در خبری ناراحت کننده، بازی Destiny 2 از این دستگاه پشتیبانی نمی کند و سازگاری با آن ندارد.

عدم تجربه بازی Destiny 2 روی Steam Deck

بازی Destiny 2 از Steam Deck پشتیبانی نمی کند

شرکت Bungie در صفحه وب سایت خود اعلام کرده:

“Destiny 2 برای بازی در Steam Deck یا هر سیستمی که از پروتون Steam Play استفاده می کند، پشتیبانی نمی شود، مگر اینکه ویندوز را نصب و اجرا کنید. بازیکنانی که قصد دارند بازی Destiny 2 را از طریق SteamOS یا Proton روی Steam Deck اجرا کنند، نمی توانند وارد بازی شده و پس از مدت کوتاهی به کتابخانه بازی خود بازگردند. بازیکنانی که سعی در دور زدن ناسازگاری Destiny 2 دارند، با ممنوعیت بازی مواجه خواهند شد.”

این عنوان علاقمندان بسیاری دارد و یک بازی شوتر اول شخص است که توسط شرکت بانجی توسعه یافته و توانسته علاقمندان بسیاری روی کنسول و رایانه شخصی پیدا کند. بنابراین افرادی که کنسول دستی Steam Deck را تهیه می کنند، انتظار دارند که بیشتر بازیهای رایانه شخصی را روی آن اجرا کنند. از این رو عدم اجرا بازی Destiny 2 می توانند ناامید کننده باشد.

منبع:

مطالب مرتبط

>