انتشار نسخه نسل نهم بازی Apex Legends 

انتشار نسخه نسل نهم بازی Apex Legends
انتشار نسخه نسل نهم بازی Apex Legends

به تازگی الکترونیک آرتز اعلام کرده که که نسخه نسل نهم بازی Apex Legends امروز منتشر خواهد شد و بازیکنان از تنظیمات گرافیکی بیشتری بهره خواهند برد.

انتشار نسخه نسل نهم بازی Apex Legends ، گفته شده نسخه نسل نهم این بازی شوتر آنلاین روی کنسول ایکس باکس سری ایکس و پلی استیشن 5 فریم 60Fps داشته و وضوح 4کی را ارائه می دهد. همچنین به پشتیبانی از قابلیت HDR هم خواهد پرداخت. استودیو ریسپاون اینترتینمنت به افزایش کیفیت سایه زنی بازی Apex Legends هم پرداخته است.

بازی Apex Legends در راه کنسول های نسل نهمی

انتشار نسخه نسل نهم بازی Apex Legends

گفته شده نسخه ایکس باکس سری اس با فریم 60fps و پشتیبانی از HDR اجرا خواهد شد. ناگفته نماند این بازی همزمان با رویداد The Warriors Collection دردسترس دارندگان کنسول های نسل نهمی قرار می گیرد. استودیو سازنده افزوده در آینده با انتشار آپدیت هایی نسخه نسل نهمی با بهبودگرافیکی هم همراه می شود. یکی از این پیشرفت ها افزایش فریم ریت 120fps خواهد بود.

گذشته از آن این بازی روی کنترلر دوالسنس قابلیت های انحصاری دارد و بازیکنان در کنسول پلی استیشن 5 یک تجربه گیم پلی هیجان انگیز بدست می آورند. نکته دیگر دانلود خودکار نسخه ایکس باکس سری ایکس/اس و دانلود دستی نسخه پلی استیشن 5 است. پیشتر گزارشی منتشر شد مبنی بر اینکه بازی Apex Legends بزودی محتواهای جدید درون بازی بدست می آورد.

از جمله شخصیت های بعدی که این عنوان دریافت می کند کلیبر، اسکرایر، جستر، ونتیج، فنتوم، کانداکت، آپلینک، نیوکسل و کاتالیست است. همچنین باید انتظار افزوده شدن چند نقشه جدید هم داشته باشیم. ناگفته نماند در هفته های گذشته نسخه موبایل بازی Apex Legends منتشر شد.

مطالب مرتبط

>