احتمال انتشار نسخه ریمیک بازی The Last of Us قوت گرفت

احتمال انتشار نسخه ریمیک بازی The Last of Us قوت گرفت
احتمال انتشار نسخه ریمیک بازی The Last of Us قوت گرفت

شرکت سونی به نظر رسیده قصد دارد بزودی ریمیک بازی The Last of Us را برای کنسول پلی استیشن 5 منتشر کند و اکنون اطلاعات جدیدی منتشر شد.

احتمال انتشار نسخه ریمیک بازی The Last of Us قوت گرفت، به تازگی اطلاعات حساب لینکدین یکی از اعضای ناتی داگ تایید می کند که ممکن است بزودی شاهد ریمیک بازی The last Of Us باشیم.

از سال 2021 تاکنون شایعاتی درباره ریمیک این بازی منتشر می شود که قرار است برای پلی استیشن 5 دردسترس قرار گیرد. اما گویی شرکت سونی تصمیم نداشته بزودی آن را معرفی کند و مدتهاست در هاله ای از ابهام باقی ماند. گویی ریمیک توسط تیم Visual Arts سونی انجام می گیرد و اگرچه رسما معرفی نشده اما هر ازگاهی شواهد بیشتری دردسترس قرار می‌گیرد و آن را تایید می کند.

در انجمن ResetEra یک پستی منتشر شده مبنی بر اینکه کورهانگ یکی از اعضای تیم استودیو ناتی داگ روی پروژه ریمیک معرفی نشده مشغول کار است. البته تا زمانی که سونی رسما آن را تایید نکند نمی توان به شایعات بی اساس اشاره داشت. طی اخباری مرتبط رابرت موریسون از انیماتورهای سری بازی های GOW فاش کرده و بیان داشته که در حال کار روی یک پروژه ریمیک برای بازی The Last Of Us بوده که برای پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد.

انتشار نسخه ریمیک بازی The last of us در ماه های آینده

احتمال انتشار نسخه ریمیک بازی The Last of Us قوت گرفت

او افزود که سال 2022 سونی بازیهای فوق العاده ای برای انتشار دارد و همچنین اطلاعاتی درباره پروژه خود ارائه کرد. ناگفته نماند که او دقیقا به بازی اشاره نداشته و بعید است روی پروژه God of War Ragnarok مشغول کار باشد. زیرا در پروفایل لینکدین آن هم به چنین چیزی اشاره نداشت. در پروفایل لینکدین آن اشاره گشته که در حال کار با PlayStation Studios Visual Arts است.

این بخش همان قسمتی است که روی بازی پساآخرالزمانی استودیو ناتی داگ مشغول کار است. در بخش دیگر او گفته روی پروژه جدیدی کار می کند که 5 سال در آن مشغول کار است و هنوز معرفی نشد. البته موریسون بارها به تمجید The Last of Us پرداخت و درباره آن توییت کرد.

پیش از این شایعاتی درباره ریمیک The Last of Us دریافت کردیم و این نخستین بار نیست. تام هندرسون اخیرا فاش کرد که در نیمه دوم سال 2022 سونی ریمیک The Last of Us را برای پلی استیشن 5 منتشر خواهد کرد. به هر حال باید منتظر ماند تا اخبار بیشتر و موثقی دردسترس قرار گیرد.

منبع:

مطالب مرتبط

>