آموزش اتصال ایرپاد به ویندوز 11

آموزش اتصال ایرپاد به ویندوز 11
آموزش اتصال ایرپاد به ویندوز 11

برخلاف باور رایج، می‌ توانید ایرپاد را به ویندوز 11 متصل کنید و درست مانند سایر جایگزین های ایرپاد بدون هیچ محدودیتی از آن استفاده کنید. در این مطلب آموزش اتصال ایرپاد به ویندوز 11 را می بینید. خبر خوب این است که مایکروسافت تمام تلاش خود را برای ارائه پشتیبانی از ایرپاد در ویندوز 11 انجام می‌ دهد.

تنها مشکلی که با ایرپاد در ویندوز خواهید داشت این است که برخی قابلیت ها و کنترل‌ ها در حالت عدی در ویندوز 11 در دسترس نیستند. با این حال، می‌ توانید از آن برای تماس‌ های ویدیویی و تماشای فیلم، پخش موسیقی و بازی بدون تاخیر استفاده کنید. پس بیایید جلو برویم و آموزش اتصال ایرپاد به ویندوز 11 یاد بگیریم و ببینیم چگونه ایرپاد را با ویندوز 11 جفت کنیم.

آموزش اتصال ایرپاد به ویندوز 11

اول از همه، میانبر کیبورد Windows 11 “Windows + A را فشار دهید تا Action Center یا Quick Settings باز شود. در اینجا، بلوتوث را در ویندوز 11 با کلیک بر روی آن روشن کنید. حالا روی آن کلیک راست کنید و Go to Settings را باز کنید.

آموزش اتصال ایرپاد به ویندوز 11

2- حالا روی Add device کلیک کنید تا ایرپاد را با ویندوز جفت کنید.

آموزش اتصال

3- بعد روی Bluetooth کلیک کنید.

افزودن دستگاه

4- حالا در ایرپادهای اپلتان را باز کنید و دکمه روی کیس را فشار دهید و نگه دارید. نور سفید می شود و شروع به چشمک زدن می کند. می توانید دکمه را رها کنید. این بدان معناست که حالا ایرپاد شما برای ویندوز 11 قابل شناسایی است. توجه داشته باشید که در طول فرآیند جفت شدن، هر دو ایرپاد باید داخل کیس قرار داشته باشند.

5- به کامپیوترتان برگردید. ایرپاد ظاهر می شود. روی آن کلیک کنید و تمام. ایرپاد بلافاصله به کامپیوتر متصل می شود. اگر در بالا نمایش داده نشد، به پایین بروید.

آموزش اتصال ایرپاد به ویندوز 11

6- اکنون می‌ توانید گوش دادن به موسیقی را شروع کنید، به تماس‌ های ویدیویی بپیوندید یا بازی کنید و صدا را در ایرپاد بشنوید. حالا که ویندوز 11 از wideband speech اپل (Build 22526 یا جدیدتر، کانال Dev) پشتیبانی می کند، با ایرپاد کیفیت صدای عالی را در ویندوز 11 دریافت خواهید کرد.

7- اگر صدا از ایرپاد عبور نمی کند، Action Center را دوباره باز کنید و روی آیکون فلش کنار نوار لغزنده صدا کلیک کنید.

ایرپاد در ویندوز

8- در اینجا ایرپاد را انتخاب کنید. صدا بلافاصله متصل می شود.

انتخاب ایرپاد

9- اگر منوی بلوتوث جدید را در تنظیمات سریع ویندوز 11 دارید، می‌توانید ایرپاد را مستقیم از Action Center مدیریت کنید. نیازی به باز کردن صفحه تنظیمات در ویندوز 11 نیست. آموزش اتصال ایرپاد به ویندوز 11 به این ترتیب است. علاوه بر ویندوز، ایرپاد با دستگاه اندروید هم قابل استفاده است.

مطالب مرتبط

>