شرایط فروش اقساطی شاهین با شرایط ویژه، تحویل فوری

شرایط فروش اقساطی شاهین با شرایط ویژه، تحویل فوری
شرایط فروش اقساطی شاهین با شرایط ویژه، تحویل فوری

اگر شما با جستجوی عبارت شرایط فروش اقساطی شاهین با شرایط ویژه، تحویل فوری به این مطلب هدایت شده‌اید، به احتمال زیاد به غیر از جذابیت ظاهری این ماشین، روی کیفیت ساخت محصولات سایپا به عنوان دومین کمپانی خودروسازی بزرگ ایرانی حساب ویژه‌ای باز کرده‌اید.

به هر حال طرح‌های فروش اقساطی سایپا همواره متقاضیان زیادی را به خود اختصاص می‌دهد، زیرا این شرکت خدمات پس از فروش گسترده‌ای در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد و از طرفی قطعات و لوازم جانبی محصولات آن به وفور در بازار یافت می‌شود و البته قیمت مناسبی هم دارند.

ساینا، تیبا، پراید، چانگان و در نهایت شاهین همه از خودروهای پر طرفدار در ایران محسوب می‌شوند، اما با این حال مدت‌هاست که طرحی برای فروش قسطی به ویژه با عنوان شرایط فروش اقساطی شاهین با شرایط ویژه، تحویل فوری از سوی این شرکت ارایه نشده است و به نظر هم نمیرسد که مدیران و کارشناسان فروش این مجموعه بزرگ، تصمیمی بر عرضه اقساطی محصولاتشان به ویژه شاهین داشته باشند.

در این مطلب قصد داریم طرفداران محصولات سایپا به ویژه شاهین را از سردرگمی نجات دهیم و بهترین مرکز برای فروش قسطی این خودرو جذاب را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

آیا خرید اقساطی شاهین با توجه به اوضاع اقتصادی حاکم بر کشور منطقی است؟

اگرچه شرکت در طرحی با شرایط فروش اقساطی شاهین با شرایط ویژه، تحویل فوری فقط متعلق به افرادی که پول کافی برای خرید نقدی خودرو ندارند نیست، اما نمی‌توان این واقعیت را نیز نادیده گرفت که خرید نقدی با توجه به اوضاع اقتصادی حاکم بر کشور ما و تورم روز افزون برای قشر قابل توجهی از مردم میسر نیست، در نتیجه باید به دنبال مراکز مطمئنی بود که طرح‌های فروش اقساطی خودرو با بهترین شرایط داشته باشند.

مراکزی که آنقدر سابقه و اعتبار داشته باشند که فقط به کسب سود خود از معاملات فکر نکنند و رضایت و آرامش مشتری را نیز در نظر بگیرند.

سایا خودرو یکی از همین دست مجموعه‌هاست که این روزها با ارائه بهترین شرایط فروش اقساطی شاهین با شرایط ویژه، تحویل فوری در کشور مشهور شده است و هموطنان سراسر ایران برای استفاده از طرح‌های عرضه قسطی خودرو عازم پایتخت شده‌اند.

در معامله با سایا خودرو خیالتان راحت باشد که در معامله‌ای برد_برد شرکت کرده‌اید که در دراز مدت از برکات مالی آن بهره‌مند خواهید شد.

آیا خرید اقساطی شاهین با توجه به اوضاع اقتصادی حاکم بر کشور منطقی است؟

مزایای خرید اقساطی شاهین از سایا خودرو

سایا خودرو به نامی آشنا برای فروش اقساطی محصولات ایران خودرو، سایپا و دیگر تولیدات ملی و وارداتی تبدیل شده است و به جرات می‌توان گفت تنها مجموعه‌ای است که با درک درست از وضعیت معیشتی مشتری و اوضاع و احوال اقتصادی حاکم بر بازار، طرح‌های مناسبی برای ماشین‌دار شدن و تحقق آرزوهای مردم ارایه می‌دهد.

شرایط فروش اقساطی شاهین با شرایط ویژه، تحویل فوری که از سوی این مجموعه ارایه شده است به قدری دارای مزایای فراوان است که حتی اگر به تازگی صاحب ماشین شده باشید و هنوز اقساطش را هم تمام نکرده باشید، باز هم وسوسه می‌شوید که درباره ان فکر کنید!

به هر حال معامله کردن با مجموعه‌ای که تا امروز حتی یک مورد نارضایتی مشتریان درباره آن به ثبت نرسیده باشد، یک معامله کم ریسک و مطمئن خواهد بود.

مشتریان در معامله با سایا خودرو از امتیازات تحویل فوری و ثبت سند به نام خریدار نیز بهره‌مند خواهند شد.

متقاضیان شرکت در طرح شرایط فروش اقساطی شاهین با شرایط ویژه، تحویل فوری حتی اگر بنا باشد با کارخانه وارد معامله شوند هم، باید حداقل ۶ ماه تا یک سال صبر کنند تا پشت فرمان خودرو جدید بنشینند. اما خرید اقساطی شاهین از سایا خودرو این گونه است که به محض عقد قرارداد، خودرو به شما تحویل داده خواهد شد.

ضمنا پس از ثبت رسمی قرارداد فی‌مابین شما و سایا خودرو، سند شاهین نیز به نام شما ثبت می‌گردد و تحویلتان داده خواهد شد.

از دیگر امتیازات معامله با این مجموعه این است که خودتان بازه زمانی پرداخت اقساط و مبلغ آن را تعیین می‌نمایید، به این معنا که مدیران سایا خودرو تاکید دارند نباید مشتری در خرید اقساطی فشاری را متحمل شود.

شرایط فروش اقساطی شاهین با شرایط ویژه، تحویل فوری در سایا خودرو به قدری شگفت‌انگیز است که رفاه حال مشتری در همه حال در نظر گرفته شود و راز اعتبار، شهرت و محبوبیت این مجموعه نیز دقیقا همین است.

مزایای خرید اقساطی شاهین از سایا خودرو

در ادامه به برخی از مزایای شاهین می‌پردازیم که تبیین این عوامل، علت محبوبیت طرح‌های خرید اقساطی آن را به وضوح بیان می‌کند.


جذابیت ظاهری شاهین

شاهین را باید به جرات یکی از زیباترین محصولات سایپا، محسوب کرد و طبیعی است که عده زیادی به دنبال شرایط فروش اقساطی شاهین با شرایط ویژه، تحویل فوری بگردند.

شاهین که در ابتدای تولید رهام نامیده می‌شد، محصول خوش چهره سایپا است که از سال ۹۷ پا به جاده‌های ایران گذاشت و این کارخانه، شاهین را به عنوان یک خودروی ملی به مشتری ایرانی معرفی کرد.

کمتر مهندس و طراحی وجود دارد که بتواند از ظاهر شاهین ایرادی منطقی بگیرد، در نتیجه باید گفت این خودرو واقعا چشم نواز و زیباست.

  • کابین جادار شاهین

اگر به دنبال مناسب‌ترین شرایط فروش اقساطی شاهین با شرایط ویژه، تحویل فوری می‌گردید، خوب است بدانید که مدرن‌ترین و مجهزترین کابین در بین محصولات سایپا به شاهین تعلق دارد. اگرچه متریال به کار رفته درجه یک نیست، اما با توجه به قیمت خودرو و دیگر آیتم‌ها، قیمت تمام شده شاهین بسیار معقول و منطقی است.

اما از هرچه بگذریم برای مشتری ایرانی، جادار بودن کابین بسیار مهم است. خبر خوب اینکه کابین شاهین هم به عنوان خودروی عبور و مرور شخصی و هم خودروی خانوادگی یک کزینه مناسب است.

  • توان فنی مناسب شاهین

سدان جمع و جور و خوش قیافه سایپا مجهز به یک موتور M15 اس که در زمره پیشرانه‌های قدرتمندی محسوب می‌شود که تاکنون روی خودروهای تولید داخل نصب شده است.

این موتور با ایجاد قدرتی معادل ۱۱۰ اسب بخار گشتاوری معادل ۱۷۸ نیوتن‌متر یک خودرو مناسب از نظر توان فنی محسوب می‌شود.

شما با استفاده از شرایط فروش اقساطی شاهین با شرایط ویژه، تحویل فوری که از سوی سایا خودرو ارائه شده است صاحب خودرویی می‌شود که می‌تواند با حداکثر سرعت ۱۹۰ کیلومتر بر ساعت حرکت کند و مصرف سوخت آن هم در هر ۱۰۰ کیلومتر، ۱۰ لیتر برآورد شده است.

  • شاهین، خودرویی ایمن

هر چقدر یک خودرو از نظر طراحی ظاهری و زیبایی درجه یک باشد و از نظر فنی و تجهیزات رفاهی هم مورد تحسین قرار بگیرد، اما نمی‌توان از اهمیت ایمنی و تجهیزات ایمنی در یک ماشین چشم پوشی کرد.

به هر حال از آنجایی که مشتری ایرانی مانند بسیاری از مردم کشورهای دیگر قادر نیست چندین خودرو برای امور شخصی، گردش و خانوادگی داشته باشد، مجبور است گزینه ای را انتخاب کند که از نظر ایمنی در سطح قابل قبولی باشد.

شما با استفاده از شرایط فروش اقساطی شاهین با شرایط ویژه، تحویل فوری که از سوی سایا خودرو در دسترس هموطنان سراسر کشور قرار گرفته است، صاحب خودرویی می‌شوید که تجهیزات ایمنی آن شاملکیسه هوای راننده و سرنشین جلو، سیستم ABS و EBD است. از این منظر شاهین از نظر ایمنی مانند دیگر برادران تولیدی خود در شرکت سایپا است.

مزایای خرید اقساطی شاهین از سایا خودرو
  • با شاهین در آرامش باشید

تاکنون با خود فکر کرده‌اید چه عاملی باعث می‌شود که برخی خودروهای بی‌کیفیت چینی برای مشتری ایرانی اینقدر محبوب به نظر برسند؟! یکی از مهمترین دلایل این استقبال، امکانات رفاهی متعدد آنهاست.

خوشبختانه طراحان سایپا در ایجاد امکانات رفاهی شاهین، با درک درست از سلیقه مردم آپشن‌هایی را برای آن در نظر گرفته‌اند که نزد مشتری ایرانی بسیار محبوب و پرطرفدار است. بنابراین شما با استفاده از شرایط فروش اقساطی شاهین با شرایط ویژه، تحویل فوری که سایا خودرو عرضه کرده است و فرصت شاهین‌دار شدن را برای هموطنان سراسر کشور فراهم کرده صاحب ماشینی می‌شوید که بسته کاملی از امکانات رفاهی مورد علاقه ایرانیان را در خود جای داده است.

از فرمان برقی و تهویه اتوماتیک و سانروف گرفته تا رهیاب ماهواره‌ای و رینگ‌های آلومینیومی ۱۵ اینچی. البته این موارد تنها تجهیزات رفاهی شاهین نیست، بلکه این خودرو مجهز به استارت دکمه‌ای، سیستم ورود به خودرو بدون کلید، سیستم اندازه‌گیری و هشدار فشار باد تایرها، سنسور پارک عقب، ایزوفیکس، کامپیوتر سفری، تنظیم صندلی راننده به صورت دستی در ۶ حالت و تنظیم صندلی سرنشین جلو در ۴ حالت، چراغ روز و سیستم نشان دهنده تعویض دنده نیز هست.

از این نظر می‌توان گفت با شاهین می‌توانید آرامش را تجربه کنید، چه در مسیرهای کوتاه روزانه و چه در تفریح و سفرهای طول و دراز.

شرایط فروش اقساطی شاهین با شرایط ویژه، تحویل فوری از سایا خودرو

اگر بخواهیم مهم‌ترین شرایط فروش اقساطی شاهین با شرایط ویژه، تحویل فوری در سایا خودرو را برای شما بازگو کنیم، واقعیت این است که به هیچ پیش شرط خاصی احتیاج نیست! بله! درست شنیدید. اینجا نیاز نیست نه شما سرمایه آنچنانی داشته باشید و نه حتی درگیر چک و ضامن و وام‌های سنگین شوید.

شرایط فروش اقساطی شاهین با شرایط ویژه، تحویل فوری از سایا خودرو

در شرایطی که سایپا هیچ برنامه‌ای برای فروش شاهین در دستور کار ندارد، سایا خودرو با پر کردن خلا موجود، بهترین بستر برای فروش قسطی شاهین را فراهم کرده است.

شما باکمترین پیش پرداخت و هر میزان درآمد و حقوقی که دارید می‌توانید از شرایط فروش اقساطی شاهین با شرایط ویژه، تحویل فوری طی اقساط بلند مدت استفاده کنید.

برای استعلام قیمت روز شاهین و اطلاع از جزئیات طرح‌های فروش اقساطی شاهین می‌توانید با کارشناسان مجرب سایا خودرو تماس حاصل نمایید.

بیشتر بخوانید:
منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *