انتشار بازی Football Manager 2023 برای پلی استیشن 5 تاخیر خورد

انتشار بازی Football Manager 2023 برای پلی استیشن 5 تاخیر خورد
انتشار بازی Football Manager 2023 برای پلی استیشن 5 تاخیر خورد

به تازگی مشخص شد که بازی Football Manager 2023 با تاخیر برای کنسول پلی استیشن 5 منتشر خواهد. بازی که شبیه ساز سرمربی گری فوتبال است.

انتشار بازی Football Manager 2023 برای پلی استیشن 5 تاخیر خورد، سگا و توسعه دهنده Sports Interactive، چند روز قبل از عرضه، نسخه PS5 بازی Football Manager 2023 را به تاخیر انداخته اند. این به دلیل “عوارض پیش بینی نشده ای است که در طول فرآیند ارسال و تایید به وجود آمده است.” تاریخ انتشار جدیدی اعلام نشده است.

مایلز جیکوبسون، مدیر استودیوی Sports Interactive اظهار داشت: «ما از این نتیجه که چندین هفته خستگی ناپذیر با شرکای خود برای رفع آن کار کرده‌ایم، ویران شده‌ایم. تصمیم به تأخیر انداختن به ویژه دشوار بود، زیرا شامل عقب نگه داشتن یک بازی عالی است که بسیاری از افراد با استعداد در Sports Interactive برای مدتی طولانی روی آن سخت کار کرده اند.

ما به انجام هر کاری که در توان داریم ادامه خواهیم داد تا در اسرع وقت این بازی را به دست گیمرهای پلی استیشن 5 برسانیم.

بازی Football Manager 2023

به خصوص ناامید کننده است زیرا Football Manager 2023 نشانگر بازگشت این سری به PlayStation از Football Manager 2014 در PlayStation Vita بود. اولی از کنترلر DualSense پلی‌استیشن 5 بهره می‌برد، هرچند هنوز مشخص نشده است.

ناشر و توسعه‌دهنده «در اولین فرصت» در مورد این موضوع به‌روزرسانی ارائه می‌کنند. در این بین، کسانی که از طریق فروشگاه پلی استیشن خرید کرده‌اند، باید پیش‌سفارش‌هایشان لغو شده و بازپرداخت کامل آنها صادر شود. هیچ اقدامی از جانب آنها لازم نیست. در همین حال، نسخه‌های دیگر Football Manager 2023 در تاریخ 8 نوامبر برای Xbox Series X/S، Xbox One، Nintendo Switch، iOS، Android، PC و Apple Arcade منتشر می‌شوند. منتظر جزئیات و به روز رسانی های بیشتر در روزهای آینده باشید.

بیشتر بخوانید:
منبع
Avatar

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *