چگونه از حالت Picture-in-Picture در آیفون استفاده کنیم

چگونه از حالت Picture-in-Picture در آیفون استفاده کنیم
چگونه از حالت Picture-in-Picture در آیفون استفاده کنیم

چگونه از حالت Picture-in-Picture در آیفون استفاده کنیم؟ یوتیوب در اندروید چندین سال است که از تصویر در تصویر پشتیبانی می کند، اما یوتیوب آیفون این قابلیت را نداشت. بالاخره تغییر کرده و اکنون می‌ توانید از Picture-in-Picture آیفون نیز استفاده کنید.

یوتیوب را در یک پنجره شناور کوچک در آیفون یا آیپد تماشا کنید.

فعال شدن حالت Picture-in-Picture یک پروسه طولانی برای یوتیوب در دستگاه‌ های iOS و iPadOS بود. این قابلیت به عنوان آزمایشی برای مشترکین Premium در اوت 2021 شروع شد. چند ماه بعد، آزمایش به پایان رسید. در ژوئیه 2022، گوگل شروع به عرضه واقعی آن کرد و حالا در اختیار تمام کاربران آیفون است. در این مطلب می بینیم چگونه از حالت Picture-in-Picture در آیفون استفاده کنیم.

کاربران غیر پریمیوم: همه افراد در ایالات متحده می توانند از تصویر در تصویر YouTube استفاده کنند، صرف نظر از اینکه اشتراک Premium دارند یا خیر. Picture-in-Picture فقط با ویدیوهای غیر موسیقی کار می کند.

کاربران پرمیوم: کاربران پرمیوم در تمام مناطق جهان می توانند از تصویر در تصویر یوتیوب برای موسیقی و ویدیوهای غیر موسیقی استفاده کنند.

اولین کاری که باید انجام دهید فعال کردن Start PiP Automatically است. برای این کار Settings را باز کنید.

برنامه 'تنظیمات' را باز کنید

سپس به General بروید.

به 'عمومی' بروید.

اکنون Picture in Picture را انتخاب کنید.

'تصویر در تصویر' را انتخاب کنید.

سوییچ Start PiP Automatically را فعال کنید.

سوئیچ را روشن کنید.

چگونه از حالت Picture-in-Picture در آیفون استفاده کنیم؟ کافی است این مراحل را طی کنید.

چگونه از حالت Picture-in-Picture استفاده کنیم

کار با Picture-in-Picture بسیار آسان است. این قابلیت پس از دریافت آن به طور پیش فرض فعال می شود. بنابراین تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک ویدیو ببینید و انگشتتان را در پایین صفحه به سمت بالا بکشید تا به خانه بروید. ویدئو در یک مینی پلیر شناور کوچک می شود و به پخش ادامه می دهد.

برای قرار دادن ویدیو در PiP به صفحه اصلی بروید.

واقعاً به همین راحتی است. می‌ توانید پخش‌ کننده کوچک را در اطراف صفحه حرکت دهید، روی X ضربه بزنید تا آن را ببندید، یا به ویدیو در YouTube برگردید.

کنترل های ویدئویی PiP

اگر می‌ خواهید دوباره بررسی کنید تا مطمئن شوید تصویر در تصویر فعال است یا آن را خاموش کنید، این کار را در تنظیمات YouTube در قسمت General > Picture-in-Picture انجام دهید و آن را روشن یا خاموش کنید.

تصویر را در حالت تصویر فعال کنید.

به همین راحتی یاد گرفتیم چگونه از حالت Picture-in-Picture در آیفون استفاده کنیم. Picture-in-Picture یک ویژگی عالی برای گوشی یا تبلت است که می تواند کارایی شما را بالا ببرد. اکنون از YouTube در آیفون لذت می برید و در عین حال می توانید کارهای دیگری را به طور همزمان انجام دهید.

حالا می‌دانیم چگونه از حالت Picture-in-Picture در آیفون استفاده کنیم. اندروید دارید و می خواهید این قابلیت عالی را امتحان کنید؟ روش استفاده از حالت تصویر در تصویر یوتیوب در اندروید در خدمت شماست.

بیشتر بخوانید:
منبع
Avatar

سوسن ربیعی

کارشناس زبان روسی همچنین عاشق تکنولوژی هستم و در وقت آزادم روسی تدریس می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *