نحوه رفع ارورSome of Your Accounts Require Attention در ویندوز 11

نحوه رفع ارورSome of Your Accounts Require Attention در ویندوز 11
نحوه رفع ارورSome of Your Accounts Require Attention در ویندوز 11

اگر در ویندوز با اکانت هایتان به مشکل برخورده اید این مطلب کمکتان می کند. اینجا نحوه رفع ارورSome of Your Accounts Require Attention در ویندوز 11 را خواهید دید.

استفاده از یک اکانت مایکروسافت در چندین دستگاه روشی ساده برای حفظ تنظیمات برگزیده شما و همگام‌سازی است. با این حال ممکن است با ارور “Some of your accounts require attention” روبرو شوید.

اگرچه با وجود این ارور باز هم می توانید بدون هیچ مشکلی از کامپیوترتان استفاده کنید ، چند راه سریع برای خلاص شدن از این خطا وجود دارد. در اینجا نحوه رفع ارورSome of Your Accounts Require Attention در ویندوز 11 را یاد می گیرید.

1- اکانت مایکروسافت را Verify کنید

اولین نحوه رفع ارورSome of Your Accounts Require Attention در ویندوز 11، Verify کردن اکانت مایکروسافت است. برای اطمینان از اینکه اکانتتان تایید شده باشد Windows Settings را باز کنید و به Accounts > Your info بروید.

آنجا ممکن است پیام Verify your identity to sync passwords across your devices را ببینید. در این صورت روی Verify بزنید و راهنمای صفحه را دنبال کنید تا اکانت را تایید کنید.

حساب مایکروسافت را تأیید کنید

اگر قبلا اکانت مایکروسافت را Verify کرده اید، دوباره اکانت را وصل کنید.

2- Shared Experiences را خاموش کنید

Shared Experiences قابلیت ویندوز است که اجازه انتقال فایل به دستگاه های نزدیک را می دهد. با این حال ممکن است باعث ارور Some of your accounts require attention شود. اگر راه دیگری برای انتقال فایل دارید بهتر است Shared Experiences را خاموش کنید. این نحوه رفع ارورSome of Your Accounts Require Attention در ویندوز 11 احتمال موفقیت بالایی دارد.

برای این کار Win + I را بزنید تا وارد Settings شوید. به Apps >Apps & features بروید. آنجا منوی Share across experiences را گسترش دهید و Off را انتخاب کنید.

Shared Experiences را در ویندوز خاموش کنید

کامپیوتر را ری استارت کنید و ببینید مشکل حل شده است یا خیر.

3- یک اکانت جدید بسازید

یک نحوه رفع ارورSome of Your Accounts Require Attention در ویندوز 11 ساخت اکانت جدید است. اگر بعد از غیر فعال کردن Shared Experiences باز هم ارور را دریافت کرده اید، باید اکانت جدید بسازید. به علاوه ایجاد یک اکانت Local نیز ممکن است به شما کمک کند. بنابراین شما یا شخص دیگر به طور تصادفی تنظیمات سیستم را تغییر ندهید.

4- Trusted Devices را حذف کنید

گاهی ممکن است پیام Some of your accounts require attention را به خاطر یکی از دستگاه هایی که به کامپیوتر وصل مرده اید دریافت کنید. در این حالت ، شما باید به اکانت مایکروسافت وارد شوید و دستگاه های قابل اعتماد را جدا کنید. سپس می توانید آنها را یک به یک دوباره وصل کنید و بررسی کنید که کدام یک از آنها باعث ایجاد مشکل شده بود.

5- با پسورد لاگین کنید

بسیاری از افراد ترجیح می دهند از PIN به عنوان مکانیسم ورود به سیستم استفاده کنند زیرا بسیار سریع است و کامپیوتر را ایمن نگه می دارد. با این حال، استفاده از PIN به عنوان مکانیسم ورود به سیستم ممکن است باعث مشکلات متفاوتی از جمله ارور Some of Your Accounts Require Attention شود .در این حالت می توانید با استفاده از پسورد وارد سیستم شوید.

تنظیمات لاگین ویندوز

Windows Settings را باز کنید و به Accounts > Sign-in Options بروید. روی PIN (Windows Hello) کلیک کنید و Remove را بزنید.

به راحتی از شر ارور Account Attention خلاص شوید!

با نحوه رفع ارورSome of Your Accounts Require Attention در ویندوز 11 آشنا شدید و با استفاده از روش های بالا باید ارور ناپدید شده باشد. معمولا خطای Some of Your Accounts Require Attention به قابلیت Shared Experience مربوط است. خبر خوب این است که شما حتی اگر Shared Experience را خاموش کنید می توانید فایل ها را بین دستگاه هایتان منتقل کنید.

نحوه رفع ارورSome of Your Accounts Require Attention در ویندوز 11 به این ترتیب است. در مک با ارور برخورد کرده اید؟ نحوه رفع ارور Sorry, No Manipulations With Clipboard Allowed در مک را ببینید.

بیشتر بخوانید:
منبع
Avatar

سوسن ربیعی

کارشناس زبان روسی همچنین عاشق تکنولوژی هستم و در وقت آزادم روسی تدریس می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *