آیفون 14 پرو تا قبل از کریسمس دردسترس نیست

آیفون 14 پرو تا قبل از کریسمس دردسترس نیست
آیفون 14 پرو تا قبل از کریسمس دردسترس نیست

به نظر می‌رسد که در روزهای اخیر اگر می‌خواهید جدیدترین تلفن هوشمند اپل را هدیه دهید، امکان دریافت آیفون 14 پرو برای کریسمس به میزان قابل توجهی کاهش یافته است.

آیفون 14 پرو تا قبل از کریسمس دردسترس نیست، اعتراضات خشونت آمیزی هفته گذشته در کارخانه اصلی تولید آیفون اپل در ژنگژو چین آغاز شد. به دلیل نگرانی خود در مورد COVID-19، هزاران کارمند تلاش کرده اند تا مرکز را ترک کنند. و در روزهای اخیر شاهد افزایش درگیری بین افسران پلیس و کارگران بوده ایم.
بسیاری از ویدئوهای منتشر شده در رسانه های اجتماعی کارگران تولیدی را نشان می دهد که تلاش می کنند به زور از شغل خود خارج شوند. از آن زمان به بعد، چین تعدادی حبس در سراسر کشور صادر کرده است. اما به نظر می رسد که بخشی از مردم تصمیم به مقاومت در برابر آنها گرفته اند. با گسترش بی نظمی در سراسر کشور، تولید آیفون 14 متوقف شد.

بسیاری از گزارش ها قبلاً چند هفته پیش هشدار داده بودند که زمان رو به اتمام است. اگر می خواهید جدیدترین تلفن هوشمند اپل را برای کریسمس داشته باشید. با توجه به اینکه تولید متوقف شده و زمان تحویل به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. اکنون به نظر می رسد که برای یافتن آن زیر درخت خیلی دیر شده است.

آیفون 14 پرو

به گفته وب سایت اپل، آیفون 14 و 14 پرو قبل از 28 دسامبر، یعنی بعد از کریسمس تحویل داده نمی شوند. بدتر از آن، تلفن های هوشمند Pro تا اوایل ژانویه 2023 در دسترس نخواهند بود.

از سوی دیگر، آیفون 14 و 14 پلاس این هفته یا شاید هفته بعد در دسترس هستند. حقیقت این است که با وجود موفقیت آیفون 14 پرو و ​​14 پرو مکس. آیفون 14 و 14 پلاس در بین کاربران موفقیت چندانی ندارند. دومی ها هیچ پیشرفتی نسبت به نسل قبلی ندارند. علیرغم قیمت پایین تر آنها، توصیه آنها را به هر کسی چالش برانگیز می کند.

ما پیش بینی می کنیم که زمان تحویل آیفون 14 پرو و ​​14 پرو مکس همچنان افزایش یابد. با توجه به این واقعیت که وضعیت در چین مطمئناً به نظر بهتر نمی شود. اپل احتمالا تلاش خواهد کرد تا تولید تلفن های هوشمند را در هند افزایش دهد. اما نمی تواند با تقاضای زیاد در فصل خرید تعطیلات پاسخ دهد.

مطالب مرتبط
منبع
رحیمه جهاندار

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *