بسته الحاقی جدید برای بازی Far Cry 6 معرفی شد

بسته الحاقی جدید برای بازی Far Cry 6 معرفی شد
بسته الحاقی جدید برای بازی Far Cry 6 معرفی شد

شرکت یوبیسافت به تازگی بسته الحاقی پولی جدید برای بازی Far Cry 6 معرفی کرده که از طریق سرویس همین شرکت قابل تهیه است.

بسته الحاقی جدید برای بازی Far Cry 6 معرفی شد، یوبیسافت از نسخه غیرمجاز Lost Between Worlds برای بازی Far Cry 6 به همراه آخرین به‌روزرسانی عنوان که شامل New Game+ است، خبر داد.

در Lost Between Worlds، این فصل جدید از داستان دنی روجاس در نسخه‌ای از یارا شکسته شده است. پس از اکتشاف آنها در یک مکان برخورد شهاب سنگ مرموز، دنی خود را در فضایی عجیب بین دنیاها همراه با موجودی غیر جسمانی به نام فای کشف خواهد کرد.

شما باید فضاپیمای شکسته Fai را با جمع آوری پنج قطعه از دست رفته تعمیر کنید که هر کدام آمار کلی Dani را برای بقا افزایش می دهد.

بسته الحاقی جدید برای بازی Far Cry 6 معرفی شد

برای بازیابی تکه های از دست رفته، باید در 15 آزمایش به نام Rifts حرکت کنید، جایی که باید دشمنان کریستالی انسان نما و حیوانات به نام Shardfaces را شکست دهید.

در هر Rift متمایز، شما با خطرات مختلف و موانع اخروی روبرو خواهید شد و باید نحوه نزدیک شدن به هر Rift را انتخاب کنید. شما همچنین سلاح ها و ابزارهای قدرتمند را کشف خواهید کرد و قطعات انرژی پراکنده در سراسر منطقه را جمع آوری خواهید کرد. اینها به شما این امکان را می دهند که در صورت لزوم یک Rift را احیا کرده و دوباره امتحان کنید.

پس از اتمام ماموریت، تجهیزات Fai را دریافت خواهید کرد و می توانید آن را به یارا برگردانید تا در مبارزه مداوم علیه رژیم استفاده کنید.

Lost Between Worlds در تاریخ 6 دسامبر با قیمت 17.99 پوند یا معادل منطقه ای شما در دسترس خواهد بود. همچنین به عنوان بخشی از Upgrade Pass در Xbox Series X/S، Xbox One، PlayStation 5 و PlayStation 4 و همچنین بر روی رایانه شخصی از طریق فروشگاه Ubisoft و فروشگاه Epic Games گنجانده شده است. همچنین می توانید در رایانه شخصی و آمازون لونا در Ubisoft+ مشترک شوید.

علاوه بر این، یوبی‌سافت اعلام کرد که Far Cry 6 از امروز یک نسخه آزمایشی رایگان را برای بازیکنان جدید روی کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی ارائه می‌کند. شما می توانید به دلخواه منطقه Isla Santuario را کاوش کنید و اگر می خواهید بازی را ادامه دهید، پیشرفت خود را حفظ کرده و از تخفیف بازی، Season Pass و محتوای DLC برخوردار خواهید شد.

امروز عنوان به روز رسانی 6 منتشر شد و با حالت New Game+ عرضه شد. این به روز رسانی همچنین یک ویژگی Completionist Aid را معرفی می کند که به شما کمک می کند تا اسرار پنهان یارا را کشف کنید.

مطالب مرتبط
منبع
رحیمه جهاندار

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *