نسخه نینتندو سوییچ بازی Dying Light 2 تاخیر خورد

نسخه نینتندو سوییچ بازی Dying Light 2 تاخیر خورد
نسخه نینتندو سوییچ بازی Dying Light 2 تاخیر خورد

بازی Dying Light 2 بزودی منتشر خواهد شد و اکنون اعلام شده که نسخه نینتندو سوییچ این بازی تاخیر خورد.

نسخه نینتندو سوییچ بازی Dying Light 2 تاخیر خورد، Dying Light 2: Stay Human یک بازی است که تعداد زیادی از طرفداران منتظر آن هستند. بازیکنان در سراسر جهان نمی توانند صبر کنند تا دوباره در این دنیای زامبی هیجان انگیز شیرجه بزنند. در نهایت، ما بازی را اواخر این ماه آینده دریافت می کنیم. اما متأسفانه، ما باید کمی بیشتر در پلتفرم نینتندو سوییچ صبر کنیم. امروز متوجه شدیم که تیم سازنده این عنوان را برای نینتندو سوییچ چند ماه به عقب انداخته است در حالی که تمامی پلتفرم‌های دیگر برای عرضه در فوریه امسال برنامه ریزی شده‌اند.

اخبار بازی Dying Light 2: Stay Human که با تاخیر مواجه شد در قالب یک بیانیه مطبوعاتی منتشر شد. Techland تأیید کرد که این بازی برای همه پلتفرم‌های خارج از نینتندو سوییچ در 4 فوریه 2022 عرضه خواهد شد. در حال حاضر، توسعه‌دهندگان از نحوه عملکرد نسخه ابری راضی نیستند. مانند سایر بازی‌های ویدیویی بزرگ منتشر شده روی نینتندو سوییچ، بازیکنان متوجه خواهند شد که Dying Light 2: Stay Human از طریق ابر بازی می‌شود.

نسخه نینتندو سوییچ بازی Dying Light 2 تاخیر خورد

در نتیجه، Techland بازی را عقب می اندازد. ما هنوز تاریخ انتشار خاصی برای این عنوان نداریم. اگرچه، در بیانیه مطبوعاتی اشاره شده است که این بازی باید ظرف شش ماه آینده منتشر شود. خوردن این قرص برای برخی از بازیکنان سخت است که بدانند ممکن است نیم سال دیگر تا رسیدن به Dying Light 2: Stay Human فرصت داشته باشند. با این حال، این یک دلیل خوب است، زیرا Techland می‌خواهد تجربه بازی قبل از عرضه به بازار مطابق با استانداردهای آنها باشد.

به نظر می رسد اگر می خواهید از این بازی در زمان عرضه در ماه فوریه لذت ببرید، باید به یک رایانه شخصی بازی یا پلتفرم های کنسول پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری X/S دسترسی داشته باشید. در اخبار دیگری در مورد Dying Light 2: Stay Human، Techland اخیرا نحوه اصلاح سیستم پارکور را پوشش داده است. به نظر می رسد توسعه دهندگان از مکانیک های این قسمت کاملا راضی هستند. با این حال، در صورت نیاز به بازگشت به بازی و انجام هر گونه تنظیمات لازم، آنها به دقت بازخورد بازیکنان را تماشا خواهند کرد.

منبع:

مطالب مرتبط

>