نسخه ریمیک بازی Resident Evil 4 در راه است

نسخه ریمیک بازی Resident Evil 4 در راه است
نسخه ریمیک بازی Resident Evil 4 در راه است

شرکت کپکام در نظر دارد بزودی نسخه ریمیک بازی Resident Evil 4 را پس از انتشار شایعات فراوان معرفی کند. عنوانی که در سال جاری هم منتشر خواهد شد.

نسخه ریمیک بازی Resident Evil 4 در راه است، نخستین بار وب سایت Fanbyte تصمیم گرفت شایعه انتشار ریمیک بازی Resident Evil 4 را منتشر کند، هر چند که کپکام تاییدی بر خبر آن نداشت.

گفته شده نسخه ریمیک نسبت به نسخه اصلی تغییراتی خواهد داشت و هیچ روزی در کار نیست و داستان در شب رخ می دهد. همچنین این نسخه ترسناک تر بوده و شخصیت های فرعی هم در آن حضور دارند و با بخش داستانی طولانی تر رو به رو هستیم. به نظر رسیده کپکام با هدف ارائه اثری برای بازیکنان جدید، نسخه ریمیک Resident Evil 4 را ارائه دهد.

بازی Resident Evil 4 در نهایت نسخه ریمیک دارد

اخیرا شینجی میکامی کارگردان Resident Evil 4 اشاره ای به شایعات نسخه ریمیک این بازی داشت. او بیان داشت که به دلیل وقت کم نسخه اصلی داستان بلندی نداشت و در این بین برای نسخه ریمیک به دنبال داستانی طولانی تر هستند تا به جبران نقص اول بپردازند. باتوجه به مشکلاتی که نسخه اصلی داشت، تیم توسعه در نظر دارد تغییراتی برای نسخه ریمیک تدارک بیند.

این نسخه از سال 2018 توسط استودیو M-Two توسعه آن شروع شد و از سال 2020 یکی از تیم های کپکام نیز به این تیم پیوسته است. از آنجایی که تیم ریبوتی خواهد داشت انتظار داریم تاخیری در عرضه به وجود آمده و بازی در سال 2023 منتشر شود.

منبع:

مطالب مرتبط

>