روش اتصال آیفون به Ethernet با سیم

روش اتصال آیفون به Ethernet با سیم
روش اتصال آیفون به Ethernet با سیم

در این مطلب به شما روش اتصال آیفون به Ethernet با سیم را نشان می دهیم. موقعیت های بسیار نادری وجود دارند که در آن ها باید آیفون را به اترنت وصل کنید. مثلا اگر Wi-Fi در دسترس نباشد یا ناپایدار باشد، اتصال به اترنت راه حلی است که پیش رویتان است. تنها چیزی که برای برقراری اتصال نیاز دارید آداپتور صحیح و یک کابل شبکه یدکی است.

روش اتصال آیفون به Ethernet با سیم

بیایید ببینیم روش اتصال آیفون به Ethernet با سیم چگونه است. برای اتصال آیفون به اترنت، به یک آداپتور با کانکتور لایتنینگ و یک کابل اترنت نیاز دارید. کانکتور لایتنینگ را به آیفون وصل کنید و یک کابل شبکه را به آداپتور وصل کنید. اتصال اترنت بر اتصالات بی سیم اولویت دارد.

اتصال آیفون به اترنت به آداپتوری نیاز دارد که در پورت لایتنینگ آیفون شما قرار بگیرد. سپس این آداپتور به شما امکان دسترسی به ورودی اترنت از دست رفته را می دهد.

هنگامی که آداپتور لایتنینگ به اترنت را در دست داشتید، کانکتور لایتنینگ را به آیفون وصل کنید و یک کابل شبکه را به آداپتور وصل کنید. پس از انجام این کار شبکه باید متصل شود و نسبت به اتصالات بی سیم اولویت داشته باشد.

اگر آداپتور شما دارای ورودی لایتنینگ است، می توانید کابل شارژ آیفون را برای تغذیه آن در حالی که به شبکه سیمی متصل هستید وصل کنید. این کار اختیاری است و به نفع آیفون است، زیرا آداپتور انرژی مورد نیازش را مستقیم از آیفون دریافت می کند.

اگر PoE را به درستی تنظیم کرده اید و آداپتور شما از آن پشتیبانی می کند، آیفون باید طبق معمول بدون نیاز به آداپتور شارژ شود.

چرا باید آیفون را به اترنت متصل کنیم؟

روش اتصال آیفون به Ethernet با سیم را دیدید. شاید برایتان سؤال باشد چرا به اترنت نیاز دارید.

گاهی اوقات، شبکه های بی سیم غیرقابل اعتماد و شلوغند و یا در دسترس نیستند. در مناطق پر ازدحام، حتی شبکه 4G یا 5G ممکن است کند باشند، به درستی کار نکنند و شما را بدون اینترنت رها کند. اینجاست که یک اتصال با سیم مفید است.

برخی مکان‌ ها، مانند موسسات نظامی یا دفاعی، به هیچ وجه از اینترنت بی‌ سیم استفاده نمی‌ کنند و اتصال سیمی را الزامی می‌ کنند.

آداپتور Anker Ethernet به Lightning

شما می توانید تقریبا همه کار را با آیفون انجام دهید. کارهایی مانند خرید، پرداخت قبوض یا تماس با کسانی که برای شما مهم هستند. اگر تنها چیزی که در اختیار دارید آیفون است و تنها اتصال موجود با سیم است، اتصال آیفون به اترنت قطعا به شما کمک می کند.

روش اتصال آیفون به Ethernet با سیم به این ترتیب است. برای آموزش های بیشتر در مورد اتصالات آیفون به راهنمای چگونه رمز وای فای خود را از آیفون به اشتراک بگذاریم سری بزنید.

بیشتر بخوانید:
منبع
Avatar

سوسن ربیعی

کارشناس زبان روسی همچنین عاشق تکنولوژی هستم و در وقت آزادم روسی تدریس می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *