داستان شکایت از ایلان ماسک چه بود؟

داستان شکایت از ایلان ماسک چه بود؟
داستان شکایت از ایلان ماسک چه بود؟

چند ماه پیش، از ایلان ماسک به خاطر تبلیغ دوج کوین شکایت شد. ثروتمندترین فرد جهان در سال های اخیر تبلیغات زیادی برای دوج کوین انجام داد و بارها موجب رشد قیمت دوج کوین شد. با این حال موج نزولی بازار در چند ماه اخیر، دامن دوج کوین را هم گرفت و این ارز دیجیتال را دچار افت قیمت کرد. به همین سبب، بسیاری از سرمایه گذاران دچار ضرر شدند و مقصر اصلی ضرر خود را هم ایلان ماسک معرفی کردند. در این مقاله، داستان شکایت از ایلان ماسک را به طور دقیق تری بررسی می کنیم و سپس به سراغ بررسی خرید دوج کوین می رویم.

داستان شکایت از ایلان ماسک

ایلان ماسک که در سال 2021 خود را پدر دوج کوین معرفی کرد، چند ماه قبل به دلیل ضرر این ارز دیجیتال متهم شد. افرادی که از خرید دوج کوین و سایر میم کوین ها ضرر کردند، به نمایندگی کیت جانسون از ایلان ماسک شکایت کردند. به دنبال این شکایت، ایلان ماسک در دادگاه منهتن حاضر شد و شکایتی 258 میلیارد دلاری را در مقابل چشمان خود دید! این مبلغ، برآورد ضرر افرادی می باشد که با خرید میم کوین ضرر کردند. بر این اساس، کیت جانسون نماینده کسانی شد که از خرید دوج کوین، شیبا و سایر میم کوین ها متضرر شدند.

این افراد با استناد به ادعای جکسون پالمر به عنوان سازنده دوج کوین، اظهار داشتند که میم کوین ها ذاتا فاقد ارزش اند. ایلان ماسک نیز، به دلیل تبلیغ این دارایی های فاقد ارزش، متهم به پرداخت ضرر تمامی سرمایه گذاران میم کوین ها می باشد. اما این ادعا خیلی هم منصفانه نبود. چرا که خرید دوج کوین و سایر میم کوین ها در سال های اخیر، سود زیادی را هم به سرمایه گذاران رساند. بنابراین نمی توانیم روند کلی فعالیت این رمز ارزها را ضرر ده بدانیم. هنوز هم افراد زیادی به کسب سود از خرید دوج کوین، شیبا و سایر میم کوین ها امیدوار اند. اما آیا میم کوین ها باز هم سود می دهند؟

سود خرید دوج کوین

آیا خرید دوج کوین هنوز هم سود آور است؟

با توجه به این که ارتباط مستقیم ایلان ماسک با دوج کوین بیش از سایر میم کوین ها است، در این بخش به طور اختصاصی به بررسی سوددهی دوج کوین در آینده می پردازیم. اکنون دوج کوین در جمع برترین ارزهای دیجیتال بر اساس حجم بازار قرار دارد. بنابراین اعتبار آن در بین عموم سرمایه گذاران کم نیست و دوج کوین هنوز هم طرفداران زیادی دارد. از طرفی ایلان ماسک هم، همچنان به حمایت از دوج کوین ادامه می دهد و روی رفتار سرمایه گذاران تاثیر می گذارد. از این رو، فعالیت های آتی ایلان ماسک باز هم می تواند موجب افزایش قیمت دوج کوین شود. با این حال، این که بگوییم دوج کوین می تواند به اندازه گذشته رشد کند کمی دور از ذهن است.

اکنون دوج کوین رتبه بالایی در بازار دارد و حجم بازار آن چندین میلیارد دلار است. بنابراین در نظر گرفتن رشدهای چند ده برابری و چند صد برابری سابق برای آن، نمی تواند چندان منطقی باشد. اما این که دوج کوین سود خوبی را تجربه کند و به قیمت قبلی خود نزدیک شود، امکان دارد. همین احتمالات است که افراد زیادی را به خرید دوج کوین تشویق می کند و تقاضا برای خرید DOGE را افزایش می دهد. در صورتی که شما هم می خواهید خرید دوج کوین را یاد بگیرید و این کار را انجام دهید، در بخش بعدی شیوه انجام این کار را می خوانید.

خرید دوج کوین

خرید دوج کوین از صرافی ارز دیجیتال

برای خرید دوج کوین، پیش از هر چیزی باید یک صرافی ارز دیجیتال مطمئن را بیابید و در آن ثبت نام کنید. پس از انجام ثبت نام و احراز هویت در صرافی مورد نظر، می توانید موجودی حساب کاربری خود را افزایش دهید و به قسمت خرید و فروش دوج کوین بروید. در صفحه خرید و فروش دوج کوین، دو کادر را مشاهده می کنید که یکی مخصوص خرید و دیگری مخصوص فروش دوج کوین می باشند. برای خرید دوج کوین، کادر سبز رنگ که مخصوص خرید DOGE می باشد را تکمیل می کنید و دکمه خرید را می زنید. با همین چند اقدام ساده، عملیات خرید دوج کوین به اتمام می رسد و شما به یکی از سرمایه گذاران این ارز دیجیتال تبدیل می شوید.

در صورتی که مایل به سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال دیگری مانند بیت کوین، اتریوم، ریپل، کاردانو یا سولانا هستید، می توانید به صفحه اختصاصی هر یک از این ارزهای دیجیتال در صرافی مراجعه کنید. خرید هر کدام از موارد فوق، تفاوتی با دوج کوین ندارد و شامل مراحل یکسانی است. بنابراین شما می توانید هر ارز دیجیتالی که مد نظر دارید را تنها با چند کلیک و به سادگی خریداری کنید. پشتیبانی 24 ساعته صرافی آنلاین نیز در تمامی روزهای هفته در کنار شما خواهد بود تا در صورت بروز مشکل، شما را یاری کند.

بیشتر بخوانید:
منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *